Příspěvky uživatele - 218.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznávačka, 2.3.2013
Bude to vraneček
Petrklíč, 15.2.2013
Tyto první "vlaštovky "jara jsou rychlené - nejlépe pak zasadit do záhonu jakmile to počasí dovolí. Doma by vám dlouho neprospívala. Prvosenka vyšší by to měla být.
Prosím o pomoc při určení druhu rostliny, 14.2.2013
Myslím, že je to blín - je jedovatý.
Petrklíč, 14.2.2013
bez obrázku nikdo neučí
Prosím o pomoc s určením rostliny, 14.2.2013
snad nějaký druh echeverie
Poznávačka, 13.2.2013 Obsahuje fotku
ta první je krvokvět- mám bíle kvetoucí druhou mám taky- připadá mi jako nějaká zplaněná amarilka nebo co nikdy mi to nekvetlo - tak budu ráda taky za správný název
Copak je to za kytku?, 10.2.2013
ano já ji taky pěstuji polehlou, zde je vyvázaná uchytkami k opoře
Copak je to za kytku?, 10.2.2013
já bych řekla peperomia - snad orba - uvidíme až se vyjádří odbornící
Pomoc při určení druhu, 10.2.2013
to je domácí štěstí - plevel našich babiček, odlom šlahouny, odstraň spodní listy aspoň dva nebo tři /čím víc/ tím bude rostlina košatější a nech aspoň 2 kolínka která budou ve vodě ve vodě pustí kořínky a ty ji pak zasadíš
Jméno květinky, 10.2.2013
Tato" květinka" by nás vystěhovala z bytu - své ostré listy a rychlý růst, byl pro nás nepřijatelný- musela z domu i když byla krásná
Jméno květinky, 9.2.2013
bude to pandanus
Kam zasadit tulipány v únoru, 7.2.2013
zasadit do květníků a nechat venku
Co vám právě kvete a raší, 30.1.2013 Obsahuje fotku
u nás dneska už koukají narcisky
Jak často zalévat?, 26.1.2013
já zalévám tak 1x za deset dní a mám zkušenost, čím méně zalévám tím víc kvetou
Špatně přezimované muškáty, 24.1.2013
Chladno jim nevadí, ale chtějí světlo, bez světla vidíte jak dopadly. Mám je v prádelně na okně - je tam tak stěží 6-8st. Vypadají dobře, sem tam nějaký lístek uschne, ale to mne netrápí. zalévám opravdu minimálně, při tom chladu vodu až tam... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika