Příspěvky uživatele - 141.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2014, 15.3.2014
Pane Zdenci, neděláte otvory do dna kelímků? Pod kelímky nevidím podmisky.  Jiřina
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 8.3.2014 Obsahuje fotku
Nemohu se vyjádřit, zda zálistek bude mít opět zkroucené listy. Záleží na tom, zda příčina kroucení již pominula nebo stále trvá. Dnes jsem provedla další řízkování Nastěn, kterým byl odstraněn vrchol před týdnem. Zatím jsem odřízla po jednom... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 7.3.2014 Obsahuje fotku
Během týdne matečné rostliny začly vyhánět zálistky, velikost zálistku odpovídá době odstranění vegetačního vrcholu, nebylo to ve stejný den. Další řízkování vzniklých zálistků provedu asi v neděli dle stupně vývoje zálistku. Dále přikládám fotku... celý příspěvek >
Papriky 2014, 3.3.2014 Obsahuje fotku
Přikládám dnešní fotografie přísad paprik odrůdy Stalagnit. Jsou umístěny v chladnější velmi světlé místnosti. J.
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 2.3.2014
Orginální rostlina je vyfocená. Zatím jí zůstalo pět pravých listů, definitivně ponechám nejspodnější zálistek, vše nad ním odstraním a rozsázím, ale to bude až během 14 následujících dnů. Stimulátor nepoužívám, nemám, rajče zakoření během týdne bez... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 2.3.2014
Odstraněním vegetačního vrcholu rajčete se podpoří růst zálistků z paždí listů na původních rostlinách. Během týdne vám naroste až pět zálistků (za každým listem) a můžete pokračovat v řízkování. Někdy mi narostou zálistky i v oblasti lístků... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 1.3.2014 Obsahuje fotku
Dnes jsem provedla první řízkování. Z Nastěnky, Philovy a Kič -miše jsem uřízla vrcholový řízek. Odpočítala jsem pět pravých listů a vršek žiletkou odřízla, u řízků jsem zmenšila listovou plochu a zapíchala je do substrátu. Kelímky s řízky jsem... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 25.2.2014 Obsahuje fotku
Přikládám dnešní foto rajčat k řízkování, začíná se jím dařit s přibývajícím sluníčkem. Řízkovat začnu koncem týdne. J.
Kdy začínáte pěstovat sadbu na roubování okurek, 18.2.2014
Okurky roubuju poměrně úspěšně od r. 2009, naučila jsem se je roubovat na internetu, utíká to. Vždy začínám s prvním výsevem 1.3. a potom postupně několik dalších vln. Sazenici z prvního výsevu musíte vysadit do dobře zatepleného skleníku, nebo ji... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 18.2.2014
Letos klíčivost paprik výborná. Stalagnit vzešlo 35 rostlin z deklarovaných 20 semen (v sáčku jich bylo více). Amadea, Jiřka, Slávy, vše F1, klíčivost 100%. Čekám ještě na Jarmilu a Vlastu. Předpokládám, že budu mít přebytek sazenic (abych to... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 12.2.2014
Vypadají asi tak nějak jako moje rostliny z 21.1.?  Asi bych je přepikýrovala, aby se nepolámaly. Zapustit hluboko.   J.
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 11.2.2014 Obsahuje fotku
Pro výsev semínek, přepichování i řízkování používám kupovaný substrát pro množení a výsev. Vyhovuje mi, pokud má jemnou strukturu. Několik let mám dobrou zkušenost se substráty fy Primaflora a Agro (byla jsem se podívat na nápisy na sáčcích se... celý příspěvek >
Papriky 2014, 7.2.2014 Obsahuje fotku
Před týdnem jsem přepíchala papriky odrůdy Stalagnit vyseté kolem 10.1., letos mi papriky výborně vzchází. Stalagnitu jsem nadělala z jednoho sáčku 35 kelímků. Jako další jsem 27.1. vysela Jiřku a Slávy F1, vzcházivost je též výborná. Vzešlo mi 16... celý příspěvek >
Jabloně a jiné do vysokých poloh, 7.2.2014
Připojuji se do diskuze. Mám 35 leté zkušenosti se sadařením v 500 m. n. m. v podmínkách Vysočiny. Půda jílovitá, nepropustná. Typové podnože jsem vynechala, ty se neosvědčily mému tatínkovi, který mě k pěstování čehokoliv vedl. Z mých zkušeností s... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 30.1.2014
To mne napadlo, že by se kelímky daly několik cm podložit. Neudělala jsem to, obávám se zhoršení stability kelímků. Mám obavy, aby je někdo z rodiny neshodil při otvírání okna na větrání nebo telefonování.  Děkuji za radu J.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika