Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?



babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.3 (?)
11.3.2010 11:08

Zdravím všechny nedočkavé.jaro je tady! Přiletěli špačci. Jana

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
                     
babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.3 (?), 11.3.2010 11:08

Zdravím všechny nedočkavé.jaro je tady! Přiletěli špačci. Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.121 (?), 11.3.2010 12:55

Tak to je jaro opravdu tady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 200.106 (?), 11.3.2010 14:58

Kéž by bylo. U nás byli špačci o 14 dříve, "řvali" jak diví na ořešáku a po týdnu-min. týden-připadlo dalších 15cm sněhu a je "po ptákách"-jaro se leklo. Jediná sněženka, která se vydrala z pod sněhu, je zase pěkně přikrytá. Už je letos ta zima docela únavná. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 11.3.2010 15:33

Ahojky Mílo, úplně souhlasím s tou poslední větou.Včera jsem šmejdila po zahradě i když fučel pěkný vítr a dělala si plány na dnešek, ale ouha, ráno a to jistě neuhádnete co padalo z nebes... SNÍŽEK...Tak zas nic.Jen jsem zjistila, že mi ušatí rošťáci ožužlali Ibišek a dokonce vláknitou juku.Co koukalo nad sníh je fuč, ta teda vypadá.Nejhůř na tom asi bude Kleopatřina jehla, jinak se zdá vše být celkem v pohodě, ale to ukáže až jaro.A manžel ze sadu hlásil, že největší zájem byl o větvičky jabloní.Hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.216 (?), 15.3.2010 11:45

tak dneska jsem vysypala z velikánské nádoby dosny v které už je mám třetí rok    a je čím dál tím těžší a na zimu už mi dělá problém je stěhovat do sklepa, rozdělila jsem je do čtyř kbelíčků a začnu zalévat.dala jsem také narašit begonie Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 15.3.2010 12:22
tak dneska se neda nic delat..dnesni probuzeni bylo ve dvou šokech---- chrapot a bolest hlavy a zozestru zaves na okne a vidim zahradu po velkou prikryvkou snehu---tak dneska se budu spise ulejvat a cist knihy o zahrade-
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 43.27 (?), 15.3.2010 12:23

Ahoj Micuko, zdravím. Od rána se vztekám. Včera to vypadalo slibně, do rána odtál téměř všechen sníh naráz a dnes se probudím po tom hrozném fukéři je zase venku souvislá bílá dečka. Jsou to asi 2 cm, ale už jsem to nechtěla. Začala se objevovat místy tráva a teď zase nic. S těma Kleopatřinýma jehlama jsem dopadla úplně stejně, vypadají zmrzle, všechny listy "hyn". Myslíte, že obrazí? Jinak přisypávám substrát k rychle rostoucím rostlinkám a rosím a rosím, když nemrzne, pomaličku prořezávám stromy-jak mi schátralá tělesná schránka dovolí. Už bych tolik chtěla jaro a stálé počasí, trávu a kytky, sluníčko. Mějte se moc fajn. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 15.3.2010 13:05

Ahojky všem, Žanet,přeji brzké uzdravení!!!Budete to potřebovat.Odpočívejte a nabírejte síly.To jaro snad už musí konečně přijít.

Mílo, já doufám, že podrazí.Ještě jsem to tak důkladně neprohlížela, ale věřím.Přec mi nemůžou pomrznout všechny čtyři trsy - můžou, ach jo.No nechám to na lepší počasí a budu je povytahovat ze země očima, třebas to pomůže.Podobně řeším ibišky, zajoši jim vykousali všechny pupeny, včera jsem to prohlížela a málem zaplakala.Já vás teda obdivuji, stromy to je pro mě španělská vesnice, to je u nás manželovo království, ale kdybych musela, asi bych to taky zvládla, člověk se stále učí.Přeji hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 43.27 (?), 15.3.2010 13:29

Já mám trsy 3, už jsem se radovala, jak byly nádherné a teď zůstala nahnilá sušina. Dost mě to udivilo, loni zůstaly celou zimu s krásnými zelenými listy. Čekala jsem trochu nějakou devastaci, byla větší a delší zima, ale takto má představa nevypadala. Manžel je na zahradě jako slon v porcelánu. Nemůžu už přeci jen dělat vše úplně sama a občas v duchu pěkně zuřím. Např. při hrabání trávy oláme spoustu pupenů na stromech a stromkách, kam nemusím, ho nepustím. Jenže zdrav. stav se mi zase zhoršil, musím. Alespoň na ty "méně kvalifikované" a taky těžší práce ho musím využít a dopředu počítat s nějakými "ztrátami". Co naděláte. Mějte se všichni moc dobře, asi půjdu zapálit svíčku, budu kolem ni křepčit a vyvolávat jaro. Už přece musí přijít. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 15.3.2010 13:37

Včera jsem konečně sundala z oken pozůstatky Vánoční zeleně a udělala si jarní truhlíky.Prozatím to pro živé kytky není to pravé ořechové a tak umělotinky na chvíli zaskočí.A hups, do rána zapadáno takovým tím cosi ,na co se už asi nikdo z nás nemůže podívat.Hezký den.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika