Příspěvky uživatele - 92.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinstep - MM106 - po napadení mšicemi, 22.8.2016 Obsahuje fotku
Zdravím místní odborníky, chci podotknout, že je to jediný stromek z asi 16ks (dále mám zasazeny ve stejný den švestky, broskev, meruňku, třešně, atd...) a ty všechny prosperují až moc dobře... díra vykopaná přimeřeně ke kořenovému systému ba... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 15.1.2016
Dobrý den, jak dlouho (přibližně) je třeba nejdřív při vyšší teplotě maso "zakonzervovat"? Děkuji za pomoc.
Jak silnou kořalku propagujete?, 20.11.2015
Zdravím, snažím se ředit tak, abych nepil více vody, než alkoholu :-) Ale vážně: k ředění používám destilovanou vodu, stejné teploty jako alkohol, který skladuji po vypálení v neředěném stavu, tj. min. 60-70% a ve skleněných 5l demižoncích. Před... celý příspěvek >
Liči, 4.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den také pěstuji liči ale nemám skleník nemáte jiné řešení kam ho mám dát.Měla jsem liči doma vyrostlo cca 20 cm tak jsem se rozhodla že ho přesadím těd ho mám na zahradě ale ty nejmladší listy zhnědly co mám dělat.Děkuji
Křovinořez stihl FS 66, 25.1.2014
Stando tak ať to vyjasním. Ten karburátor je prý něco malého, japonského a vyjímečného. Dodával se jen na tento typ a jak už jsem psal FS 66 se k nám nikdy nedovážel, byl vyráběn pouze pro Němce a i ten náhradní díl - tedy karburátor je prostě... celý příspěvek >
Určení rostliny, 29.8.2013
Moc děkuji..
Určení rostliny, 29.8.2013 Obsahuje fotku
Neznám tuto rostlinu, prosím o pomoc.Předem děkuji.vlada
Už jsme sklidili nepaličák, 12.7.2013
Já suším venku pod střechou, kde mám naskládané dřevo (asi 1,5m nad zemí). .
Čím ohraničit trávník od kůry nebo kamínků, 30.5.2013
Může být dlažba "mrazuvzdorná", ale každá dlažba v zemi natáhne vlkost a pak začne v zimě praskat. Však je to keramika. Nedoporučuji.
Nová pálenice, 18.5.2013
Pokud se toto dočtete v knize, tak bych autora knihy nazval pisálkem...
Vylamování zálistků u rajčat u Bejbina, 15.5.2013
Podle mě bude, je to velmi hustá, bujná a vitální odrůda, která dorůstá každoročně do výšky až 3m.
Květopas, 15.5.2013
Mě se taky květopoas letos postaral o letní probírku, alespoň nebude tolik práce s moštováním...
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 1.5.2013
Včely dávají přednost javoru před našimi peckovinami. Bohužel...
Rozkvétající broskvoně, 30.4.2013
Všechny odstranit, ona vám to broskev vrátí za dva roky, když bude v plné síle.
Rajčata ven?, 28.4.2013
Já sel 20.3.´, teď se otužují ve skleníku a ven půjdou za 14 dnů, pokud bude optimistická předpověď. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika