Příspěvky uživatele - 178.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako Vám dozrievajú strapce?, 4.12.2011
Načervenalé listové stopky som nevidel ani u Bredika, nevidím ich ani na fotografiách stránky vine.com.ua a ani na snímke Arkadije v ampelografii D.Pospíšilovej na str.339. To, čo vidíte na na ľavom liste, nie je červené zfarbenie, ale čiastočne... celý příspěvek >
Astra, 4.12.2011
Ďakujem pán Vladislav za profesionálne informácie. Vrúble Eriky mi sľúbil poslať poštou kamarát z Martina. Napriek tomu by som rád navrúbľoval do dicolorky aj Decoru. Bolo by zaujímavé porovnať, ktorá "dicolorka" je chutnejšia. Paľo
Sušení jablek, 4.12.2011
Za špekuláciu považujem pane PP skôr narážku na "gulášovú chuť" ovocia sušeného nad sporákom (kamny). Ani Vy, ani p. Miloš pritom nepoznáte, aký typ kamien má autor príspevku. Zrejme ani p.doktor poriadne nevie, na čom suší, alebo mieša pojmy s... celý příspěvek >
Nové slivoně v Zahrádkáři 11/2011, 4.12.2011
Zdravím do Pardubíc Petře! Obraciam sa na Teba ako skvelého znalca odrôd a slivkových chutí s prosbou o radu. A nielen na Teba, ale aj ostatných slivkárov ochotných poradiť. Doma slivku nemám, nezmiestni sa do záhradky. Vo štvrtok som ale vo... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 4.12.2011
Keď sa lepšie pozriete na obidva listy, zistíte, že sa líšia nielen v nervatúre, ale hlavne v načervenalom sfarbení stopky a okrajov listov "Arkadije" od Jonáše. Podľa mňa pravý list nie je Arkadija. Možno sa z nej na budúci rok "vyklbe" akási modrá... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 4.12.2011
Moja Rhea, Mirku, má veľmi zdravý a bujný rast. Nebolo problém píchnuť na jar do zeme ustrihnutý rezok a parádne sa zakorenil. Pravdepodobne medzi pestovateľmi a predajcami sadeníc koluje viacero klonov tejto vydarenej sorty. Považujem ju za jednoho... celý příspěvek >
Sušení jablek, 4.12.2011
Názor p.Martina mi pripadá rozumný. Nechcem robiť z prachu strašiaka, ale prečo ho zbytočne lepiť na nakrájané ovocie, keď sa to dá urobiť čistejšie? Zmyslom a zámerom je čo najskôr usušiť a rýchlo uschovať do nádoby. P.Miloš zrejme neskúšal otvoriť... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 4.12.2011
K chorobám u mňa takisto nie je výrazne citlivejšia ako iné stolové vinifery. Paľo
Ako Vám dozrievajú strapce?, 4.12.2011 Obsahuje fotku
S tovarom kúpeným od p.Jonáša mám tiež nedobré skúsenosti. Z 8 odrôd sa mi ujali iba 2. Z týchto 2 mi jedna- Nasťa doposiaľ neukázala úrodu, pretože pravidelne vymŕzala. Ak nezmrzne túto zimu, tak už sa snád ukáže, čo je to za zázrak. Ale Nasťa to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika