Příspěvky uživatele - 43.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy preventívní postřik rajčat?, 5.5.2011
Sněžit a mrznout snad v dohlednu přestane a rajčata půjdou ven. Bude stačit první preventívní postřik až venku nebo je vhodnější termín dříve? Útoky chorob budu řešit operativně, zatím mě zajímají ty preventívní. Mám rajčata prvně a nerad bych, aby... celý příspěvek >
Žloutne mi česnek, 23.4.2011
Nezalévám, nezalévám. Žloutnutí začalo za velkého sucha, asi před 2 týdny. Bylo teplo, slunečno a silné větry. To jsem zalil, pak už né. Vlhkost na fotce je po deštích, které pak následovaly. Dostal Ortivu a před asi 10 dny ledek. 10gr/m2, jak píšou... celý příspěvek >
Žloutne mi česnek, 20.4.2011
Dík za tip, zítra zaběhnu pro Ortivu, jiná možnost stejně asi není. Mokro tam je stejně jako jinde, nic mimořádného.    Rosťa
Žloutne mi česnek, 20.4.2011 Obsahuje fotku
Co s tím udělat? Před ochlazením, asi před 2 týdny, začal žloutnout. Bylo sucho a velmi větrno, tak jsem zalil a pohnojil ledkem v předepsaném množství. Zlepšení žádné, žloutne dál. Ten větší, více žlutý vpravo, je Jovan, sadba od významného... celý příspěvek >
Kvetou moc brzo, 5.4.2011
Na Ostravsku asi brzy budou. To pravděpodobně proto, aby mohly kvalitně pomrznout. Nevěřím, že to počasí může vydržet. Co začne brzo, nemá dlouhého trvání.  R.M.
Konec Oleoekolu, 5.4.2011
Oleoekol jsem ještě dneska našel v OBI v Ostravě, tak jsem se trochu předzásobil.   3x hurá.   R.M.
Odrůda Admiral, 4.4.2011
Letos se mi ji podařilo koupit, špičák M26. Ta uváděná skladovatelnost mi vrtá v hlavě, tak uvidíme.    R.M.
Konec Oleoekolu, 4.4.2011
Zaznamenali jste, že tento přípravek zkončil? V obchodech není, objednat nelze. Asi škoda. Ten olejový základ na dušení havěti měl něco do sebe. Existuje něco podobného?   R.M.
Rajčata - je to plíseň?, 24.3.2011
Ty skvrny jsou oboustanně, zprvu na horní straně trochu větší, pletivo je v těch místech průsvitné, skoro až průhledné. Lístky jsou tenčí a míň pevné, než normálně. Jako povlak bych to asi neoznačil. Některé jsou v substrátu pro výsev, vytáhlejší... celý příspěvek >
Rajčata - je to plíseň?, 23.3.2011 Obsahuje fotku
Poslední dva dny všechny rajčata chřadnou a na listech jsou šedé až nažloutlé fleky. Jsou na parapetu nepříliš těsného okna, západní strana. Poslední noci mrzlo a dost foukalo, asi se mohly nachladit. Poznáte co jím je? Vyhodit nebo počkat? Je to můj... celý příspěvek >
Pletivo na ochranu proti hrabošům, 23.3.2011
Oka 13mm ochrání spolehlivě, větší nejsou k ničemu.
Sirius, Luna, Otava na Ostravsku?, 22.3.2011
Pánové, děkuji za názory. Je zmiňovaný Orion také nadstandardně tvrdý jako Sirius? Ty kameňáky moc nemusím. Možná nebude vítěze a na některé z posledních míst, co mi zbývají, půjde něco jiného. Zatím tedy nevím.   R.M.
Kdy seříznout špičák vysazený na podzim?, 18.3.2011
Po výsadbě jsem je zakrátil s dostatečnou rezervou a řez zamáznul. Kdy seříznout a vyslepit nepotřebné?  (Rivan a Kordia na G5.)  Postup jsem vyčetl, jen nevím kdy nejvhodněji.    Rosťa
Sirius, Luna, Otava na Ostravsku?, 17.3.2011
Chtěl bych jednu z nich vysadit na Ostravsku, 300m.n.m., dostatečně osluněné místo. ( Na slabší podnoži, vřeteno.) Je předpoklad, že tady bude dozrávat?  Pokud ano, je některá vhodnější, než než ostatní?  Děkuji za názory,  R.M.
Pokroucené listy na švestce, 7.9.2010
Můžete napsat, jak se tento problém vyvíjel letos? Zajímá mě to neboť řeším asi to samé, víceméně bez výsledku.    Rosťa
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika