Příspěvky uživatele - 178.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
postřik proti houbám, 8.9.2007
Prosím poraďte mi nějaký základní fungicit na okrasné stromy. Proti housnám jsem velmi úspěšně nasadil Karate Zeon, ale teď bych rád ještě aplikoval nějaký fungicit, listy jsou pihovaté, evidentní houba, i když nevím jaká. Prom okrasných stromů... celý příspěvek >
sněhová radlice pro travní traktor, 24.8.2007
Můj traktor je CubCadet 1023, povrch je zámková dlažba a cihelná dlažba. Sníh lze bez problémů odhrnovat jen na kraj - nechávám si průjezd tak 3m. Pokud by ale bylo nutné přikoupit řetězy a závaží, tak bych začal uvažovat o nějaké sněhové frézce,... celý příspěvek >
sněhová radlice pro travní traktor, 23.8.2007
Máte někdo praktické zkušenosti s používáním sněhové radlice na travním traktůrku pro úklid sněhu před barákem? Máme příjezdovou komunikaci cca 200m2 a minulou zimu jsem ruční odházení bral jako hezkou rozcvičku. Pokud ale bude sněžit každý druhý... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 18.8.2007
Díky za přání, snad bylo upřímné. Já jsem měl limit kolem 12.000,- Kč. Materiálové provedení nepovažuji za nijak špatné. Tu příhodu se zadřeným motorem přičítám opravdu benzinu a myslím, že by se stejně tak stala na jakémkoli jiném stroji. Jediná... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 17.8.2007
Nene. Musím se Marunaky zastat. Motor má skvělý výkon, to zadření, o kterém jsem tady mluvil, se mi stalo s olejem OMV Bike Super a benzínem s bezejmené benziny z naší obce. V podezření je ten benzin, v té době se přidřelo několik automobilů, které... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 17.8.2007
Pane Nováku, ta hlava, kterou jsem ke stroji Marunaka 43 dostal já, opravdu hází. A to dost. Jelikož jsem si kopil hlavu novou - poloautomat od Hondy, rád vám starou vadnou hlavu bezplatně zašlu, abyste nám to věřil.
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 16.8.2007
Ja se míchacího poměru 1:50 bojím. Viz příspěvek "Marunaka 43DX - chudá směs"? Motor se přidřel, i když jsem použil olej JASO FC a namíchal jej těsně před spuštěním. Faktem ovšem je, že v té době byl v ČR v prodeji závadný benzin a není vyloučeno, že... celý příspěvek >
Letní odrůdy jabloní - jakou si vybrat?, 16.8.2007
Jakým NPK to hnojíte a jak často? Cererit by asi šel, ale nevím kolik...
nakypření půdy po stavbě domu, 16.8.2007
Dobrý den, po mé zahradě se prohnalo několik mixů s betonem při stavbě domu. Rýčem nebo vidlemi lze nakypřit tak 5 cm. Dál jen krumpáčem. Jistě tomu napomáhá jílovitá konzistence půdy a hrozné sucho. Rád bych na podzim vysel luční směs od Planta... celý příspěvek >
Marunaka TH43 DX - chudá směs?, 15.8.2007
Příběh se šťastným koncem: v servisním listu stojí: seřízení a vyčištění karburátoru. Dnes jsem s tím strojem konečně souvisleji pracoval. Plevel zatím vyrostla do takových rozměrů, že to strunou nešlo sekat. Přehodil jsem čtyřzub a šlo to nádherně.... celý příspěvek >
Může se anorganické hnojivo zkazit?, 8.8.2007
Koupil jsem čtyři pytle anorganického travního hnojiva (ala NPK) a umístil je ve sklepě. Naivně jsem si myslel, že pytle jsou zataveny a tak jim bude ve sklepě dobře. Dnes jsem jeden rozdělal a zjistil, že jinak bílé kuličky jsou světle hnědé -... celý příspěvek >
Kde kolem Brna koupit Dianu?, 7.8.2007
A jejda, já si od ní sliboval nenáročnost na stanoviště a relativní odolnost. Chci ji dát na jižní svah, půda je opravdu hodně mizerná, chudá a písková. Samozřejmě se ji pokusím vylepšit kompostem a nastýláním, ale i tak se bojím, že to bude mít... celý příspěvek >
Jaké vápno do kompostu?, 7.8.2007
Ano. myslel jsem dusíkaté vápno. Vím, že je to desinfekční prostředek, ale měl jsem za to, že by mohlo zničit plevele, kterých mám v trávě nadbytek. Dám na vás a nakoupím vápno ve stavebninách. ad míchání materiálu) asi kilometr od zahrady mám k... celý příspěvek >
Jaké vápno do kompostu?, 7.8.2007
Rád bych založil kompost, kde bude hlavním materiálem posekaná tráva. Bohužel je na nově založené zahradě odřezků dřeva nedostatek, a tak nemám trávu s čím míchat. Dle literatury je nutné v takovém případě přidávat vápno (CaCO3), ale kde jej vzít? Ve... celý příspěvek >
Kde kolem Brna koupit Dianu?, 7.8.2007
Pro naši novou zahradu cca 300mnm na kopci, kde poříd fouká, hlína písčita, leč snažím se ji nastýlat kompostem, jsem si vybral hrušen Diana. Rád bych zakoupil vzrostlejší polokmen, nemáte někdo tip na solidnější zahradnictví kolem Brna, kde bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika