Příspěvky uživatele - 60.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ibišek ze semínka, 3.5.2011
To máte plný pytlík semínek ibišku bahenního nebo normálního venkovního, myslím,že se mu říká syrský?
Ibišek ze semínka, 3.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, z těch vysetých semínek ibišku bahenního mám 5rostlinek ze 4druhů a asi 20 semen.Úspěch teda nic moc, ale aspoň něco, snad už teď růst bude bez problému a dočkám se i květů nebo letos ještě ne?Rostlinky nejsou moc velké,2 mají asi 18cm,... celý příspěvek >
Bouganvillea, 3.5.2011
Já jsem to už vzdala s Bungavilleou, myslím,že je po ní, nasadila jsem ji v sobotu na záhon v zahradě, buď půjde nebo ne, ale dnes mě zaskočil sníh a zima, tím jsem ji asi odrovnala úplně.Marie
Hnědnutí a sesychání azalek, jehličnánů, brusinky, vřesů, 21.4.2011
U mě to nebylo mrazem, když jsem je odkryla, byly celkem v pořádku, jen na některých byly vršky hnědé částečně, to totální hnědnutí přišlo asi před 3týdny a brusinku jsem sadila letos, nějak po půlce března, ta celá zčernala.Zkusila jsem vše... celý příspěvek >
Hnědnutí a sesychání azalek, jehličnánů, brusinky, vřesů, 21.4.2011
Děkuji paní Lído, vyzkouším ten postřik Dithane, kdyby to byla houbová choroba, tak snad zachraním aspoň ty, které ještě úplně neseschly.Je to divné s těmi jehličnany, ty jsou též tak choulostivé na sluníčko nebo houbové choroby?Marie
Hnědnutí a sesychání azalek, jehličnánů, brusinky, vřesů, 20.4.2011 Obsahuje fotku
Myslíte paní Lído, že to bude sluníčkem?Svítí tam dopoledne, odpoledne už ne.Já nevím, myslela jsem, že třeba nějaká houbová choroba, pod tou propustnou folii, je dost vlhká půda, ty jehličnany suchem netrpí.Celý ten záhon jsem měla přikrytý netkanou... celý příspěvek >
Hnědnutí a sesychání azalek, jehličnánů, brusinky, vřesů, 19.4.2011 Obsahuje fotku
Prosím, poraďte, co se mi to stalo s mými rostlinkami azalek, vřesů,brusinky, jehličnánů.Po zimě byly jen spíš mírně zhnědlé listy azalek, myslela jsem si, že je to sem tam omrzlé, před 14dny začly hnědnout i jehličnány vloni nasazené, dokonce... celý příspěvek >
Co vám právě kvete a raší, 29.3.2011
Včera jsem objevila ve phloxu půdopokryvným 2slimáky, nebyli to ti velcí hnědí, ale malí černí, tak už začínají likvidovat zahrady.Mám taky díry v listech tulipánu, bude to od slimáka nebo nějaký jiný škůdce?Na zahradě mi kvetou jaterníky, modrý a... celý příspěvek >
Kana dosna, 28.3.2011
Dobrý den, mám takový dotaz, dostala jsem od sousedky kanu, říká,že to je pokojová kana, kvete ji doma každoročně.Existuji kany pokojové nebo je to stejné jak venkovní, jen ji pěstuje doma v květináči?Prosím, poraďte,děkuji!
Ibišek ze semínka, 24.3.2011
Dobrý den, našla jsem si na internetu nějakého dodavatele semen, ale nevím už kde.Další jsem si objednala u pana Basíka, spolu s objednávkou trvalek.Od Basíka mi vylézly 4ks a z té první objednávky od toho dodavatele semen, mi vylézly ze 3druhů po... celý příspěvek >
Co budeme sázet do truhlíků na jaře?, 10.3.2011
Vaše květiny je nádhera! Zajímalo by mě, do jaké zeminy sázíte, jestli si ji sama mícháte nebo kupujete substrát přímo na pelargonie a surfinie.Že by jste kupovala speciální substrát, dost pochybuji, protože na takové množství, co máte osazeno, by... celý příspěvek >
Celer poprvé, 7.3.2011
Semena celeru se vůbec nezasýpavají, jen se lehce přitlačí k zemině.Nejspíš to neklíčení bude špatným semenem, mám stejné zkušenosti s výsevy, ale jahod a ibišku, taky se mi nedaří a chybu jsem určitě žádnou neudělala.
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 3.3.2011
To je nádherná pivoňka! Znáte název?Když jsme na podzim přidávali zeminu na zahradě, dala jsem taký čtverec asi 50cm mulčovací folie, který mi zbyl, do rožku na zahradě, špatně se mi tam dostává na pletí a tam mám v úmyslu nasadit jednu pivoňku,... celý příspěvek >
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 2.3.2011
To nevadí, stejně jsem je objednávala s tím, že jsou bylinné, hlavně,ať se příjmou a daří se jim a krásně kvetou, to si přeji.Byla jsem dnes hrábnout do země na zahradě, ale je to zmrzlé, jen povrch je rozmrzlý, tak ještě sázení ven nebude.Chtěla by... celý příspěvek >
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 2.3.2011
Paní Lído, dívala jsem se teď na výsadbu pivoněk, píšou,že pivoňka dřevitá se má sadit hlouběji a pivoňka bylinná zas mělce.O té japonské jste mi napsala, že je dřevitá, jmenuje se PRIMEVERE, ta druhá se jmenuje Sarah BErnhardt, myslíte si, že to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika