Příspěvky uživatele - 143.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skalník - mohu ustrihnout a zasadit uz ted?, 8.4.2011
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda uz ted mohu ustrihnout vetvicky skalniku a dat do zeme, jestli neni brzo a nemam pockat, az budou listky zelene... Diky za radu. Teri
Co vám právě kvete a raší, 30.3.2011
Zdravim z Vysociny U nas uz odkvetly snezenky, krasne kvetou krokusky, ladonky, mini narcisky, hluchavka, pred rozkvetenim je koniklec, venku uz jsou tulipany zahradni i botanicke, cesnek trojhranny, narcisky, hyacinty, no je to krasa se na to... celý příspěvek >
Už stříháte vřesy?, 21.3.2011
Diky moc, take se tento tyden chystam, ze az bude hezky, ostriham tech mych par :-) Preji pekny den, Teri.
Už stříháte vřesy?, 16.3.2011
Chtěla bych se zeptat, kdy se začínají sestřihávat vřesy, jestli už někdo zkracujete... Diky, Teri.
Založení venkovské zahrady, 10.3.2011
Jeeee, tak to bych taky rada videla na fotkach :-) Hodte sem par fotek pro poteseni :-) Teri
Primule, 8.3.2011
Jeee, tak to jste me potesil(a). Dik za radu, Tereza.
Primule, 8.3.2011
Dobry den, koupila jsem si domu na stul primulku, ale uz neni pekna, listy zvadly, nechci ji vsak vyhodit do kose, ale rada bych si ji zasadila do zahradky do skalky. Muj dotaz je KDY? Jestli ted hned, nebo az uplne seschne... Dik moc za rady.... celý příspěvek >
Co dělat s narašenými cibulkami?, 7.10.2010
Dobry den, zasadila jsem do kvetinacovych mis cibulky tulipanu, narcisu a vseho mozneho, nechala to venku, ze to na jare poroste a bude kvest a ono ejhle, dneska jsem si vsimla, ze z hliny vykukuji rostlinky... TAkze co ted mam delat? V zime mi to... celý příspěvek >
Levisie, 5.10.2010
Tak parada - zkusim  Je opravdu nadherna. Dik za rady, Teri.
Levisie, 5.10.2010
Dobry den, mate nekdo zkusenosti s pestovanim Levisie? Chtela bych si ji dat do skalky, ale jsem zacatecnik, tak shanim info. Diky, Tereza
Pudokryvne trvalky, 5.10.2010
TAk super  Ted je jeste nekde sehnat...
Pudokryvne trvalky, 5.10.2010
Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli jeste ted mohu vysadit do skalky pudokryvne trvalky - rozchodnik, zvonek, flox, mydlici, atd., nebo pockat az na jaro... Diky moc za odpoved, Tereza.
Deschampsia cespitosa, 27.9.2010
Trosku jsem patrala po internetu a docetla jsem se v podstate to same - pokud je trava zaschla, ustrihne se 2-3cm u zeme, pokud jsou listy zelene, nestrihat. Ja bohuzel nevim, co mam za druh, na štítku bylo pouze deschampsia cespitosa... Takze... celý příspěvek >
Deschampsia cespitosa, 26.9.2010
Super, diky moc, Tereza.
Deschampsia cespitosa, 26.9.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, koupila jsem si okrasnou travu, uz je v zahonku, jen nevim, jak se o ni starat, jde mi hlavne o sestrihnuti - jestli mam na jare sestrihnout, a taky jestli ji mam na zimu nejak zazimovat. Taky bych se chtela zeptat, jestli ma tato trava... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika