Příspěvky uživatele - 220.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zničená tráva po použití přípravku na plevele, 1.8.2011
Pokud jste použil herbicid na vytrvalé plevele, tak zřejmě budete muset založit trávník znovu (tráva je také "vytrvalý plevel". Do trávníku se používají selektivní herbicidy na dvouděložné rostliny, které trávě (jednoděložná rostlina)... celý příspěvek >
Znáte výšku těchto jehličnanů?, 1.8.2011 Obsahuje fotku
Výšku Arnolda jsem nenašla, jen fotku, kde byl největší zobrazený...  Lída
Znáte výšku těchto jehličnanů?, 31.7.2011
Z knížky p.Mojžíška: 1) nízký, plochý,hustý, v=0,5 -max.1m 2) široce pyramidální vzpřímený trpaslík, přirůstá 2cm/rok, celk.výšku nemám v knize uvedenu 3) modrošedá, v dospělosti 0,5m
Sousedův ořešák, 31.7.2011
Ano, když jsou přírůstky cca 6cm, ale květen má tazatel zas až za rok, srpen už za hodinu .   L.
Sousedův ořešák, 31.7.2011
Pozor, ořešák se řeže v srpnu, ne v zimě!!     Lída
Neprospívající rostliny, 31.7.2011
No, chce to pokus... Mám sice je plast.minijezírko a jen rok, ale kromě voďanky, kterou mně stihli jako malou zlikvidovat vodní šneci, se mi všechno pěkně rozrůstá. Ponořené mám v nádobách se substrátem na vodní rostliny ještě namíchaným s pískem,... celý příspěvek >
Můj pes nejí, 30.7.2011
Také můžete zkusit psí konzervy, ta moje granule také moc nechce... Jinak u psů se doporučuje pozvolná změna obvyklé stravy za nový druh, na rozdíl od koček jsou konzervativní. Ale pokud žere paštiku, tak by konzervy mohla také (a měla by kvalitnější... celý příspěvek >
Zvadlé listy, 30.7.2011
Nevím, co to přesně bylo za potvoru, bylo tady o tom psáno víckrát, je to něco jako lýkožrout. Na jiných stromech u souseda ani u mne se to nevyskytlo.  L.
Poradí někdo název kytiček, 30.7.2011
Ohledně přezimování zkušenosti nemám, předpokládám normálně.     Lída
Jahody, 30.7.2011
Klidně můžete sázet třeba už teď, má být pod mrakem... A pak až do poloviny září. Ale čím dříve, tím lépe zakoření a bude příští rok lepší úroda.   Lída
Zvadlé listy, 29.7.2011
Zkontrolujte si kůru na kmínku dole u země - něco podobného se předloni stalo sousedovi. Veecot mu zvadla, pak sežloutla a opadala. Stromek zašel. Těsně nad zemí měl prožranou kůru, pod ní chodbičky - kůra odumřela...   Lída
Lila kytka z filmu Barva nachu, 29.7.2011 Obsahuje fotku
Podle barvy a výšky bych tipla Cosmeu, ale třeba se mýlím...     Lída
Neprospívající rostliny, 29.7.2011
Pokud bych se řídila zkušenostmi z akvaristiky, snažila bych se stáhnout kal ze dna a vyměnila bych část vody, protože mám pocit, že podle vašeho popisu je ve vodě obsaženo až příliš mnoho dusitanů - odpadu, je moc "hustá". Rostliny pak... celý příspěvek >
Jak zkombinovat tavolníky (spirea) do živého plotu?, 29.7.2011
Tavolník S.prunifolia má v nabídce N.O.S., mám ho odtamtud.      Lída           
Ježek - a je po slimácích, 28.7.2011
Chtělo by to mu nechat někde pod trámy nebo autovrakem hromádku suchého listí na zimu. Jinak také rád žere kočičí granule  :-)))       Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika