Příspěvky uživatele - 158.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už nastal čas roubovat za kůru?, 14.6.2010
Já jsem samozřejmě vše udělal pro to, aby mi pecky vyklíčili.Měl jsem je v pet.láhvi v písku celou zimu.Na jaře jsem je vyloupal.Kdyby se ni nechytli pecky z trnek, tak to bych i pochopil.Ale nechytli se ani z mirabelek.Někdo mi říkal, že je lepší... celý příspěvek >
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 14.6.2010
Kosa se dá pořídit tak kolem tří set korun.K tomu brousek do 100 kč.Namazat záda a hurá na to. Tak to je pochopitelně žert.Ale co na to říct.Nejlevněji to upečou chlapci v Číně.Těch 100m2 s tím posečete... jednou!!
Už nastal čas roubovat za kůru?, 13.6.2010
Takže ze 12 ks slivoní, které jsem se pokusil roubovat kopulací se ujaly 4 ks.Jeden kus se mi ujal při roubování za kůru.Tvrdě válčím s mšicí.Zatím vedu!!V jiném vlákně jsem psal o sadbě stromů z pecek.Tak snad ze 60 pecek(nepočítal jsem je)se mi... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 9.6.2010
Na thuji smaragdové se rez asi nevyskytuje, že?Mám hrušku taky napadenou.Jak budu mít chvíli, připojím foto listů.
Svoz sena, 7.6.2010
Mám nevelkou zahradu.Na cca 120 m2 mám klasickou louku.Bohužel půlka je ve svahu na pískovcovém podloží.V tuto dobu je moje zahrada pastva pro oči.Kopretiny.zvonečky, blatouchy,lesní jahody atd.Seču křovinořezem 2 krát ročně.Svah po druhé už většinou... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo mac 746 T opraven, 4.6.2010
Už někdy dřív jsem tu probíral opravu zmíněného křovinořezu.Z převodové hřídele vycházeli podivné pazvuky.Opravu jsem na doporučení provedl tím způsobem, že jsem rozmontoval tyč a tu hřídelku, která je uvnitř tyče jsem namazal velmi jemnou bílou... celý příspěvek >
Jaký levný křovinořez?, 1.6.2010
Hm tak to je frajeřina dnes vytáhnout kosu.Už to asi málokdo umí.Patřím k těm štastnějším a v tomto směru"gramotnějším" :-).Vojtěšku pro králíky s ní dodnes seču.Ale 500m2 pokosit sám!!Tak to je na řádnou bolest zad.Do toho už bych... celý příspěvek >
Švestka - napadené lístky, 30.5.2010
Má to ještě smysl v totu dobu stříkat.Mám na několika švestkách taky oranžové jakoby bradavice na listech.Jednu mladou švestku mám napadenou tak z 80%.Pomáhá zimní postřik oleoekolem?Otázka zní kdy a jaký postřik  aplikovat, aby byl co... celý příspěvek >
Uhorky, 23.5.2010
A co nezahubí houby sežerou plzáci.Letos, alespoň zatím to na zahradě moc dobře nevypadá.A to ještě není jisté jak si s tak velkým mnonžstvím vody poradí brambory...
Jak důstojně vylepšit slivovici, 18.5.2010
Pokud není slivovice dobrá udělejte z ní třeba višňovku.Recept můžu na přání dodat.Další z možností je ji prodat někomu, kdo "Už toho vypil :-) " Dobrou slivovici bych nechal zrát ve tmě a chladu tak 10 let a pak si jí "Namazal kolena... celý příspěvek >
Kvalitní český česnek, 18.5.2010
Díky za cenné informace Hm asi dělám chybu v tom, že česnek před sadbou nepřebírám(myslím co do velikosti).Nikdy jsem ho ani nemořil a choroby jsem na něm neměl.Půdu hnojím králičím hnojem a na jaře půdu lehce vyhnojil Ledkem vápenatým.A to je tak... celý příspěvek >
Kvalitní český česnek, 17.5.2010
Je to Váš názor.Můj názor je ten, že než si na zahradu sadit nějaký česnek, který má kvalitu čínského tak to raději nesadit nic.Ono to dá taky nějakou práci a za to zklamání z mizerných výpěstků to nestojí.Jakou mají zkušenost ostatní pěstitelé se... celý příspěvek >
Kvalitní český česnek, 16.5.2010
Řešíte tady nevhodně použité slovo(jiné mě nenapadlo).Chtěl jsem tím říct, že sadba, která se používá roc co rok stejná ztrácí na kvalitě.Jak co do velikosti tak i kvality aroma.Na trhu se těch odrůd skutečně moc neobjevuje, tak jsem si chtěl... celý příspěvek >
Kvalitní český česnek, 16.5.2010
Mám pocit, že je problém sehnat kvalitní sadbu českého česneku tzv.zabijačkového, který měl velké hlávky a silné aroma.Nevím o množení česneku nic a tak se ptám: Když nechám česnek vykvést lze z těhto semen česnek dále množit?Doteď to dělám klasicky... celý příspěvek >
Správná výsadba pecek trnek a mirabelek, 12.5.2010
Dobrý den. Tak semenáče jsou bezmála měsíc v zemi a nic se neděje.Tak nevím, počasí bych řekl je ideální.Má tu někdo zkušenost jak dlouho semenáče klíčí?Zatím mi nevyrostl ani jeden.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika