Příspěvky uživatele - 43.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 21.6.2007
Koupil jsem teda nakonec elektrickou ERGO 550T a kostime s ni svah hlava nehlava a jde to v pohode i bez vejfuku ;) Jen je to docela fuska v tom svahu...
To: Pavel, 21.6.2007
No tak ted opravdu netusim, co s tim? Mam s tim vyrazit do servisu nebo to muzu nechat tak jak to je ted v te maxilani poloze ? Seka to dobre, spotreba je dobra. Proste abych neco neodkouril... a sekala mi jeste dlouho :-)P.S. Mulcuje to v pohode i... celý příspěvek >
To: Pavel, 29.5.2007
Bingo!To by mohlo sedet, tak nejak se to chova, kdyz se tou packou pohybuje. Jak ale odhadnout to rozpeti otacek, respektive polohu te packy?Chybi tam nejaky sroub? Nebo pruzina? Nebo jakym zpusobem by to melo byt zaaretovane? Kdyz mam tu regulaci... celý příspěvek >
Co je to za táhlo na motoru?, 28.5.2007
No mam to porad v te maximalni poloze a startuje to dobre, seka to dobre. Tak nevim, mam s tim jit radsi do servisu, abych to neodpalil nebo je to v pohode?
Jakou elektrickou strunovku do 1000 Kc?, 28.5.2007
Tak jsem ji podrobil zatezovemu testu a ERGO obstala v nasem svahu i s pripobrezni travou a nejruznejsim bejlim na vybornou. Je model 550T a zatim pojistka nesepnula a to jsem ji nesetril. Zacinam si myslet, ze ta nozova hlava je zbytecna, tou... celý příspěvek >
Jakou elektrickou strunovku do 1000 Kc?, 14.5.2007
Diky za tip. V patek jsem ji koupil a vzal jsem k ni i tu druhou hlavu s temi nozi. Seka docela pekne, jen mi pripada trochu tezci, ale co - neseka se stim cely den.
Co je to za táhlo na motoru?, 14.5.2007
To tady opravdu nikdo nezna motor Briggs & Stratton 35 Classic?
Jakou elektrickou strunovku do 1000 Kc?, 4.5.2007
A je nekde v Praze obchod, kde jich maji vic? Koukal jsem se v OBI a Baumaxu a nic tam nemeli.
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 2.4.2007
Vsak ono to jestemuze mesic az dva pockat, nyni jsou jeste svahy hole a vegetace teprve vyrazi. Pocitam, ze koncem kvetna by se pro nej uz prace nasla. Doporucite tedy nejaky cenove vyhodny s malou kubatoruou ?
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 29.3.2007
Ano, kapradi tam samozrejme zustane - je prirozenou ozdobou svahu, jde o to "vymydlit" ty koprivy, bodlaky a vysokou travu pod nim. Drevnate bezy apod. uz jsme zlikvidovali loni, ted prichazi na radu prave ta trava a s tou si momentalne nevim uplne... celý příspěvek >
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 29.3.2007
No ona to ani neni zahrada je to breh udolni nadrze. Financni strop nemam zadny, hledam efektivni a hlavne konecne reseni, takze bude-li treba prisetrit, pak nakup odlozim a prisetrim a jeste nejakou chvili budu sekat kosou a srpem, tak jak to delam... celý příspěvek >
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 29.3.2007
Samozrejme jsme zvazovali ruzna reseni, jak udrzovat svah. Prioritou pro nas bylo krome esteticke stranky take minimalne zasahovat do prirozeneho prostredi lesa vysadbou drevin, ktere se tam prirozene nevyskytuji. Mozna vice napovi nasledujici... celý příspěvek >
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 28.3.2007
No to bych prave nerad, radsi bych uz koupil neco odpovidajiciho charakteru terenu.
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 27.3.2007
Prikladam ty fotky:http://rejnoci.unas.cz/chata/stran.jpghttp://rejnoci.unas.cz/chata/shora.jpgJe to na srp a kosu ? (jako to delame doposud) Nebo by se na to dala vyuzit nejaka mala mechanizace ?  Rizne mensi travniky mame i v okoli chaty, ale... celý příspěvek >
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 27.3.2007
No ono je to mozna vic nez 30m2, kazdopadne budeme odplevelovat tu stran a planujeme rozsirovani travy. Srpen jde nova trava spatne, kvuli kamenum, tak jsem uvazoval o nejake te male strunovce za par stovek.... No a proto se zde ptam na nazor. V... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika