Příspěvky uživatele - 157.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozdíl mezi noži do křovinořezu, 16.6.2010
Takže struna je na nízkou trávu kolem 20 cm, ale má největší výkon, protože má největší průměr. Trojzub na sečení vysoké trávy a nálety. Vícezubé nástroje na sečení trávy na sušení. Trojzubec ji rozmlátí. V návodu mám napsáno čerstvé nálety do 3 cm... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita?, 16.6.2010
Nechcete si připlatit asi 2000 Kč a koupit např. Dolmar MS 340? Za ty 2tisíce dostatnete profesionální kvalitu, výkon větší o 45% a hlavně nižší váhu téměř o 1 kg, která Vám bude ve svahu k nezaplacení.
Převod MTD, 14.6.2010
Máte-li nový křovinořez a už Vám rachotí hlava, tak jej vraťte nebo reklamujte. Skutečně v návodu není poznámka o mazání převodu. Nic jste nezanedbal. Přesto doporučuji převod mazat. Na hlavě je šroub, kudy se maže. Při hobby používání stačí přimazat... celý příspěvek >
Co použít na zanedbaný trávník?, 11.6.2010
Čemu říkáte silný kultivátor? Hobby stroj z marketu, farmářský nebo za traktor? Osobně bych nepoužil raději žádný. I poměrně dobré mají tloušťku nožů kolem 5 mm a ikdyž jsou kalené, tak je na dřevě můžete poškodit. Snadnější je orba. Mám podobný... celý příspěvek >
Co použít na zanedbaný trávník?, 11.6.2010
Napřed si rozmyslete, jaký trávník byste chtěl mít. Pokud stačí ten stávající, pak se zbavíte pařízků do 3 cm průměru buď dobrým křoviňákem (ale trpí), lépe bubnovou sekačkou, nechcete-li použít krumpáč. A potom sekat a sekat. Do tohoto terénu ale... celý příspěvek >
Svoz sena, 7.6.2010
No, klobouk dolů před sekáním 1 m vysoké trávy na ploše 1,5 ha sekačkou se záběrem 53 cm. To musíte totiž nachodit na jedno sečení 30 km! To vychází asi na 10 hodin bez přestávky na vysýpání koše, jídlo, pití, dolévání benzínu a pod.
Svoz sena, 7.6.2010
Asi jsem dalším pošuk v řadě, který seká "hampejz" (asi 3000 m2 členitého terénu) 20 km od bydliště jen proto, aby dobře vypadal a nerostly na něm jen kopřivy. A protože musím na místo nějak dopravit svoji VARI s bubnem a ostatní nářadí,... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 16.5.2010
Z těch, co jste vyjmenoval, berte Hecht. Sekačkou 800 m2 bez pojezdu a v kopci můžete sekat, ale je to jako jet Trabantem do Řecka. Také dojedete, ale ta doba a námaha! Pokud na některé partie nechcete pojezd, tak jen pustíte páku a se sekačkou... celý příspěvek >
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 12.5.2010
Řidič ti to umožnit nesmí, pokud toto ujednání není sjednáno ve smlouvě mezi dodavatelem a přepravcem. Přeprava zboží se totiž řídí občanským zákoníkem v par. 769: "1) Dopravce odpovídá za škodu, která vznikla na přepravované zásilce v době od... celý příspěvek >
Výběr sekačky 15000 Kč, 11.5.2010
Ferdo, asi jste udělal chybu nákupem sekačky. Žádná sekačka tohoto typu není určena pro sečení vysoké trávy. Jedině snad v několika průjezdech. Za 25 let, co seču trávník mi motor nechcípnul z přetížení.
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 11.5.2010
Mnoho let pracuji s kultivátorem VARI. Taky jsem se z počátku nadřel. Platí, že čím tvrdší půda, tím níž může být radlička, t.j. kultivátor směřuje předkem vodorovně nebo dokonce dolů. Ve velmi sypkých půdách musí být radlička v držáku tak vysoko,... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.5.2010
Právě kvůli jílu jsem si kopil Fiskars.
Olej pro sekačku 4T Honda, 4.5.2010
Představte si, že není nic divného na výměně oleje po 30 nebo 50.000 km. Pokud jsou nečistoty dobře filtrovány a nedojde k okysličení oleje, je vše v pořádku. Jenže právě u zahradní techniky je problém. Většinou chybí filtry a malé množství oleje se... celý příspěvek >
Stiga Turbo Combi 53 S (koš), 28.4.2010
Mám nějakou italskou sekačku s Hondou a koš nabouchám i mokrou trávou, jak píšete u staré sekačky. Ale je na ní plastový koš s poměrně velkými otvory. U staré sekačky jsem měl textilní koš a při mokré trávě jsem rozepínal zip kvůli naplnění. Často... celý příspěvek >
Kolísavé otáčky motorové sekačky, 25.4.2010
V 90% případů bývá špatný benzin. Nenechte se ošálit, když je starý jen několik málo dnů. Holt některé pumpy, i renomované, to stále zkouší. Známý nastartoval sekačku po 6 měsících, aniž by před tím vypustil benzin. Mě drtič nenastartoval na 3 dny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika