Příspěvky uživatele - 29.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhradní kolo na sekačku Honda GCV 160, 9.5.2010
Ovšem pokud máte hondu od Médi,  tam za něj necháte 200Kč, nebo 450 - podle typu  ale ty jsou pevný a vydrží hodně dlouho takže typuji že máte sekačku od alka, nebo něco podobného...
Sekačka Obi, 7.5.2010
Tož to budů dobré mašiny, zpravidla jednorázovky...
Křovinořez, 7.5.2010
Hlava u toho nejspíš bude,  ale vlasec spíš budete muset dokoupit v rybářských potřebách - tam bude asi nejdostupnější. Pamelník jsem sice ještě nesekal, ale myslim že by vám měl tento typ plně vyhovovat. Jde jeěště o to jaká je rozloha? ale na... celý příspěvek >
Křovinořez, poměr oleje v benzínu, 7.5.2010
1:50 = 1L oleje a 50L benzínu, nejlépe tedy mít alespoň 50litrový soudek (já mixuji 1:50), ale nezapomente pořádně protřepat. Když dáte o kapku víc oleje, nebo míň benzínu, nebude to na škodu, ale opčně - míň oleje a víc benzínu je špatně - málo by... celý příspěvek >
Al-ko PowerLine, 7.5.2010
Takže profi se pozná podle kovovejch koleček, jezdí to rychlejc, jo?nebo to má efekt elektronu?nebo je to jen o neco těšší? alko je podle mě asi tak snějně profi jako GGP... dalo by se říct že si snese profi nasazení, ale asi ne příliš dlouhodobě -... celý příspěvek >
Náhradní kolo na sekačku Honda GCV 160, 7.5.2010
já také schánim kolo na Briggse 11,5Hp, 2x, zadní, nebo přední, na tom mi nezáleží, chci to na traktůrek... maj je všude tam kde je servisujou, nebo prodávaj, ale chci je jen jako náhradní - takže levně
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 16.4.2010
No to jste četl něco z blesku, GPS je 100% stejná jako někde jinde.. Otázka je, že máte omezení v mapách... to ale přece není žádný problém. Jen bych byl rád, až budete něco na vašich nových sekačkách reklamovat po 5 letech někde jinde, tak prosím... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 16.4.2010
Najčastěji bývá problém v uložení hřídele(pouzdra),mužou být suchá bez maziva nebo opotřebená, někdy i uvolněné v AL trubce... A že je to nejdražší položka na stroji, no asi hodně věříte kamarádům... Myslím, že máte telefom a že se snad můžete v... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 9.4.2010
Ked sa o kosacku, pilu alebo krovinak nestarate a nechate ho leda bolo tak co chcete aku zaruku? Ja cistim stroje po kazdej praci a ani raz som nemal s Mountfieldom problem.A to my uz sluzia cez 15 rokov..je to len o pristupe.
Traktor alebo rider, 9.4.2010
To ano máte pravdu, pokud nezáleží na dokonalé kvalitě je to v poho, pokud vám jde o dokonalý angličák, musí se to mulčova cca každé tři dny pokud možno za such - určitě ne po dešti  + následná závlaha a hnojení, pak se chuchvalce... celý příspěvek >
Traktor alebo rider, 7.4.2010
ano, bral jsem v potaz minirieder, pokud tazatel myslel rieder - kloubový traktor se sekačkou vpřed (přezdívám tomu mravenec) pak je doplnění a upřesnění téměř kompletní... U těchto stroju se předpokládá pouze s mulčováním, což je v dněšní době... celý příspěvek >
Traktor alebo rider, 3.4.2010
Traktor je traktor, ale ridel má lepší manevrovatelnost - pokud máte členitý terén a nišší cenu i následně pak levnější servis... Já mám ridr Weswod L1000, záběr 80cm, ale výkon má jako běžný traktůrek, motor 11,5Hp a utáhne to i 250Kg vlek, navíc... celý příspěvek >
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla vs Vari DS- 521 Líza, 17.3.2010
Intek dhv má 11,5 při 2400 ot. ale což to už jsou detaily, já si vážně myslím a s praxe vím že je větší problém s těma nafukovacíma kolama - ale znám to u starších typů cca 10 let spátky, třeba teď už je to lepší...
Náhradní ocelové prsty pro odmechovač/vyhrabovač, 17.3.2010
v M jsou ty pružiny cca za 400, a celý stroj stojí 4000 a je jich tam 10, ale dvojitě, takže jakoby 20 drátů. Skusil bych se ještě popídit po třeba opotřebených drátech z obraceče sena, nebo jak se prodávají aso cca za 150Kč takové ty drátové prstové... celý příspěvek >
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla vs Vari DS- 521 Líza, 16.3.2010
181.210 a včem má podle vás navíc v tý převodovce a v kolech? obě převodovky a volnoběžky jsou podle mě dost podobné a ani s jednou neni zásadní problém - ještě nikdy jsem se sesetkal s poruchou, jen volnoběžky je potřeba občas pořádně promazat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika