Příspěvky uživatele - 39.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomáhá lunární kalendář?, 10.2.2013
Já jsem vysévala 15.1. do perlitu pod sáček, ale kdy vzešla semena přesně nevím, to jsem si nezapsala. Ale pozitivní je, že vzešlo 100% semen a mám už rozsázeno. Já si jen hlídám, aby nebylo 2 dny před a po úplňku a novu, doma jsem si to při setí... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 8.2.2013
Odkaz nemám, četla jsem základy v časopise: -to, co roste nahoře (rajčata, papriky, zelí) sázím když měsíc příbývá -to, co roste v zemi (brambory, mrkev, pórek) sázím a seju když ubývá  Přeji Vám hodně úspěchů
Pomáhá lunární kalendář?, 5.2.2013
Dobrý den, také přispěji svojí troškou do mlýna.  Loni jsme zkoušeli set a sázet podle lunárního kalendáře. dělali jsme pokusy - stejná odrůda mrkve nasetá 2 krát, jednou když měsíc přibýval, cca 10dní pauza a setí když měsíc ubýval. Dřív... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 17.1.2013
No az na to zbarvení, bych řekla spíše gloxinie.Dana
Mlýnek na papriku, 13.1.2013
Dobrý den, zná někdo způsob jak namlet, ale najemno, sušenou papriku?  Sestra mi ji vozí ze Slovenska, loni jsem si ji chtěla namlet sama ale žádná mašinka to tak neumí, Ani mlýnek na kávu, ani elektrické sekáčky, nic ji nenamlelo tak jemně.... celý příspěvek >
Kolik utrácíte za semínka?, 4.1.2013
Můžete, prosím, napsat recept na pečení? Zkoušela jsem s česnekem ale dost se to pálilo a výsledek nic moc.
Kolik utrácíte za semínka?, 4.1.2013
Dobrý den, jsem šumař a zaostalec, máme na zahradě cca 20 sazenic, Tornáda + cherry +  malé žluté oválné. Nevím, jak se jmenují, dostaváme je od tchýně nebo od známých co komu zbyde. Prosím vás, co potom děláte s úrodou z 50 a více... celý příspěvek >
Opadávajú listy na paprikách, prečo?, 10.6.2012
Nezaléváte moc?  Přelití je horší než sucho, já v pařeništi pod sklem zalévám 1 krát za 2-3 dny.
Slabý pórek, 30.3.2012
Děkuji, vydržím
Slabý pórek, 28.3.2012
Může mi někdo poradit s pórkem?  Pěstuji sadbu a je asi měsíc stará. Jen se mi nelíbí, že to jsou jen "chlupy", nijak zvlášť nesílí. Mám ho přihrnovat i v truhlíku? Přihnojuji Kristalonem. Díky
Jakou odrůdu meruňky zvolit na vysočinu, 28.3.2012
Nadmořská výška 595m, roste a hlavně krásně plodí Velkopavlovická a Lescora, na fraj placi. Roubujeme na damaziny.
Ostny na paprikách, 13.8.2011
Listy jsou v pořádku, nikde jsem nic nenašla, nové malé plody to už nemají. Asi to bylo opravdu z hnojení, ne nadarmo se říká- všeho moc škodí. Příště dám pozor, i když to do dužiny nijak nezasahuje a na chuti nic nemění. Děkuji za odpověď, Vávrová
Ostny na paprikách, 10.8.2011 Obsahuje fotku
ostny
Ostny na paprikách, 8.8.2011
Bylo, bohužel mi sem nejde vložit, po páté to zkouším bez úspěchu.
Ostny na paprikách, 8.8.2011
Dobrý den, letos nám na paprikách vyrazily ostny, povrch je jako u hruboostné okurky, ale opravdu jsou to papriky: D Mají to jak bílé slovenské, tak i pálivé rohy, manžel si myslí, že jsou přehnojené slepičáky.Ví někdo, co to je? Vávrová M.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika