Příspěvky uživatele - 1.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vodní želva v zahradním jezírku, 5.7.2009
Želvu nádhernou jsem měl v jezírku celoročně 3 roky.  I přes zimu. Rezírko má rozměr 4x3 metry. Hloubka 80 cm. V zimě hladina kompletně zamrzne ale ne až ke dnu. Spolu s želvou je tam 20 karasů. Všichni se na zimu zahrabají do dna a přežijou.... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 8.6.2009
Měla by jste se živit navrhováním zahrad. Máte velký cit pro přirozenost.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 2.6.2009
Máte to vymakané do detailu. Už nemáte téměř co vylepšovat. Akorát jsem tam neviděl, kromě krmítka nějaké domácí zvíře. 
Mountfield nebo přes internet?, 2.6.2009
Ta otázka není správně položená. Proč srovnávat Mountfield s internetovým prodejem? To já si spíše kladu otázku Mountfield a sekačka z Castoramy. Internetový prodej nelepí na cenu v Castoramě a to nemluvím o záruce.
Jaký traktúrek, 1.6.2009
V Polsku v Castoramě za ty peníze dostanete koupit velice slušný traktůrek.
Avokádo, 21.5.2009
Pecku sem rozloupl a zasadil, avokado zaclo normalne růst, takze vpoho.
Chov pstruhov, 21.5.2009
Kladu si otázku co potom s těmi pstruhy? Kde by na ně byl trvalý odbyt?
Rak bahenní, 15.5.2009
Nádherné fotky. Ještě připojte celkový pohled na jezírko. Podle té jedné fotografie bych řekl, že máme stejný vkus. Já jsem zastánce názoru, že jezírko má být pořádně prorostlé rostilami. Tak jak to je v přírodě a ne žádné sterilní akvárko s... celý příspěvek >
Rak bahenní, 14.5.2009
Kde sehnat raka bahenního do jezírka? Asi bude hájený a proto ho není vidět v prodejně. Jsem přesvědčen, že by byl u mne spokojený. Nemá někdo tip?
Tak co kadeřavost?, 13.5.2009
U mne také nic ale poctivě zalévám vodou z ČOV. Jednak je sucho a jednak jsem přesvědčen o kladné stimulaci na rostlinu shodit napadené listy..
Otáčky motoru Briggs, 23.4.2009
Běžně si to upravuji sám. Je tam pružinka připojená k plechu. Když pojíždím při kosení mezi kanadskými borůvkami tak zavadím tímto plíškem o větev borůvky a jí trochu přihne a tím se najednou otáčky na trvalo upraví. Musím vždy znovu přihnout držák... celý příspěvek >
Dnes se vytřeli karasi, 20.4.2009
Jak se pozná, že se vytřeli. Je ještě poměrně zima.
Jezírko, 16.4.2009
Kdyby mi kolem zahrady tekl potůček a byl uzemně níže než moje zahrada a v něm tekla voda použil bych místo čerpadla trkač, který by mi tlačil vodu do mého jezírka bez elektrického proudu.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.4.2009
Samé nádherné obrázky a kus poctivé práce. Pouze mám jeden kacířský názor a to ten, že je dnes móda mít abslolutně odplevelený anglický trávník. Já jsem stoupencem trávníku charakteru louky s kvetoucím plevelem jako je sedmikráska a... celý příspěvek >
Jak vysát nečistoty ze dna?, 12.4.2009
Odkaluji pouze jednou ročně na jaře a žádnou řasu nemám. Nepoužívám UV lampu a ani žádný filtr. Jezírko má asi 6 kubíků vody. Každé jaro vodu vyčerpám a odeberu ze dna bahno s kořeny leknínu, kostace a puškvorce. Mám v jezírku celoročně 20... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika