Příspěvky uživatele - 57.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na komary?, 6.8.2009
Mam teda jezirko dvakrat tak velke - ale rybam jsem nikdy nic nedal. Mam tam 7 jesenu (neveritelne od jara vyrostli) a 3 perliny. Ty sem neznaje pomeru koupil v jedenom velkem udelej si sam shopu v brne a oni se potvurky uz stihli v cervenci vytrit -... celý příspěvek >
Jak na komary?, 31.7.2009
Nemel bych strach, ryby se o sebe postaraji, obzvlast karas, ktery je takrka neznicitelny a sezere uplne vsechno takze dokud jim nesmakujou ti komari tak bych je rozhodne nicim nekrmil...
Stavební povolení, 30.7.2009
Rozhodnutí
Stavební povolení, 30.7.2009
Doufam ze nikoho timhle nenastvu ale pro zajimavost priklad co sem nasel na webu.
Prirozena eliminace zab, 14.7.2009
Asi to jsou skokani jejich priserny rev je opravdu o usi a to jsem prirodomil. Nejhorsi je ze zacnou skrehotat, vybudi se k maximalnimu vykonu a najednou na chvilku utichnou, clovek se uklidni zacne pomalu usinat a najednou zas "kraaaaaaa"... celý příspěvek >
Prirozena eliminace zab, 22.6.2009
To s tim jezkem byla samozrejme sranda, jen mne prisla lehce usmevna predstava, potapejiciho se jezka, ktery si vedle napichleho jablka veze i napichlou zabu :-)
Prirozena eliminace zab, 22.6.2009
To zkusim muzu, ale az mne opusti manzelka a sousede se na muj pozdrav otoci na druhou stranu tak pak...  Ne je to vazne hrozne, kdyby zaby delaly kunk kunk tak nemam problem. Ale hledal jsem vhodny primer a nasel jsem ho  - velikonocni... celý příspěvek >
Vodní želva v zahradním jezírku, 18.6.2009
Take by mne to zajimalo, byl sem kousek pred rozhodnutim si do jezirka nasadit dve krasnoucke zelvy nadherne. Byl sem vsak znamym chovatelem varovan ze mne v jezirku sezerou co budou moct (rostlinstvo) a pry pro ne neni problem ani chytit rybu tak... celý příspěvek >
Jak na komary?, 16.6.2009
Ano takto to mam taky - mam komando 7 jesenu - pekne prirustaji, neustale projizdeji vodou a hledaji co by sezrali :-) Pak mam jeste tri perliny ty se zmatene pridali k hejnu jesenu ale rustove ocividne zaostavaji. No bohuzel on ten dotaz byl spatne... celý příspěvek >
Jak na komary?, 15.6.2009
Jak se branit komarum pri posezeni u jezirka v podvecer/vecer? Zvazoval jsem takovou tu lampu s modrym svetlem ktera usmrcuje hmyz elektrikou ale problem je ze usmrcuje vsechen hymz coz nechci. Pak jsou ty el. odpuzovace na bazi nejake frekvence... celý příspěvek >
Jak rychle hynou bakterie, 5.6.2009
Kdyz sem byl nakupovat rostliny ve specialce na baheni rostliny a rikal sem pani jak lovim zelene rasy hrabema tak mne rikala at si tam nejake necham, ze k ni jezdi rasy nakupovat provozni nejakeho velkeho "bio" koupaliste, kde maji... celý příspěvek >
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 1.6.2009
Tady je to pekne videt - vypada to opravdu vyborne a hlavne jednoduse.
Co žere leknín?, 27.5.2009
Ja tedy o pestovani lekninu nic nevim - letos sem zacal a na jare sem koupil sazenicky s malinkymi listy do kybliku a ten umistil tak hluboko aby listy byly nad vodou a jak postupne roste a pribiva listu tak jej postupne sunu hloub a hloub - ocividne... celý příspěvek >
Výroba skimmeru, 12.5.2009
Uz jste skimmer vyzkousel? Funguje dobre? Nebylo by nejake video? :-) Diky Pavel
Zelena voda v jezírku, 11.5.2009
Ja sem se taky zdesil kdyz cerstve napustene jezirko zezelenalo jak nejhorsi brcal - ale cca po mesici se zacalo pekn cistit a ted je uz pruzracne az to bere dech - rasy sme sbirali sitkou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika