Příspěvky uživatele - 112.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak množit rododendrony, 1.6.2006
Rododendron lze množit tak,že větvičky,které jsou na okrajích keře ohneme na zem tam je připevníme,nejlépe nějakým ohnutým drátem,který zatlučeme do země a zahrneme rašelinou,dbáme na stálé vlhko,můžeme větvičky i slabě naříznout,rychleji... celý příspěvek >
Poradíte vhodný keř?, 14.5.2006
Jestli že,by jste netrvala na barvě,je také pěkná hortenzie latnatá,která sice kvete až koncem léta a má květy  bílé se smetanovým  nádechem,při každoročním stříhání na jaře se dá udržet v žádané velikosti a  půdu má sice radši... celý příspěvek >
Jakou popínavou rostlinu zvolit, 28.3.2006 Obsahuje fotku
Břečťan by se k bazénu hodil,protože neopadává ale zase nemá rád prutké slunce,pouze druhy žlutě zabarvené lépe prospívají na slunci,ale bylo by lepší  zajet do nějakého zahradnictví kde vám určitě poradí.
Amaryllis, 28.3.2006
Nesouhlasím s tím,že po odkvětu již nehnojit,já hnojím až do srpna aby narostly silné listy a někdy se také stane,že rostliny kvetou ještě i v září,pak přestanu rostliny zalévat a tím je přinutím,že listy začnou zasychat.Listy ponechám až úplně... celý příspěvek >
Balkón na jižní straně, 20.3.2006
Také mám balkon na jižní stranu a již leta pěstuji pelargonie,je pravda,že si pelargonie každý rok sama v srpnu namnožím na další rok ale dnes je možné pelargonie každý rok kupovat nové.,měla jsem i verbeny ale s těmi jsem nebyla spokojena,protože... celý příspěvek >
trvalky ze semen, 20.3.2006
V dnešní době lze koupit mnoho semen trvalek v obchodě  a je na nich i návod,ale pro vypěstování několika kusů je zbytečné a zdlouhavé trvalky pěstovat ze semen,jestli že si koupíme již hotové sazeničky ušetříme mnoho času .
Přesazování rododendronů, 17.3.2006
Rododendrony se zásadně nepřesazují v době kvetení,nejlepší doba je ještě před kvetením a nebo až na podzim.
Kdo poradí, 25.2.2006
Nevím jaká je nová verze 3D,ale stará není nic moc.Encyklopedie rostlin je dost neúplná a cena je také dost vysoká.Nová verze v nabídce může snad být lepší.
Lípa - ořez, 22.2.2006 Obsahuje fotku
U lípy je redukce koruny velmi složitá,protože jestliže ořežete konce větví vzniknou na koncích nové obrosty ,které vypadají jako koštˇata,vyděla jsem to a je to něco hrozného.Lípa je strom,který by se neměl řezat pouze uschlé větve,svůj záměr... celý příspěvek >
Skvrny na hrusnich II - jedna se o rez, 22.2.2006
Minulý rok jsem na jaře před květem  hrušeň postříkala přípravkem BAYCOR25 WP a na hrušni se rez vůbec neukázala po celý rok  a přitom mám jalovec od hrušně asi padesát metrů.Rok před tím jsem měla strom velmi napadený.
muškáty, 22.2.2006
Muškáty přes zimu zalévám opatrně a výhony,které jsou slabé a vytáhlé zaštipuji.Přesazuji je v březnu do truhlíků a do května krásně zakoření,jestli se hodně rozrůstají tak je ještě zaštipuji, udělají hodně postraních výhonů.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika