Příspěvky uživatele - 217.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže do předzahrádky, 19.6.2009
Chtěla bych před dům vysadit růže. Část tvoří stěna garáže, potom plot - kombinace kámen, dřevo. Je tam mírný svah situovaný na JZ. Celková délka je asi 10 m a šířka asymetrická, cca l,5 - 2 m. Můžete mně někdo poradit, které růže by byly... celý příspěvek >
Nový keř, 15.6.2009
Děkuji za radu. Vrbu jsem odstranila, ale nakonec jsem ji nedokázala vyhodit. Zatím je v květináči, vypadá dost přepadle, pokud se vzpamatuje, tak jí najdu jiné místo. Ale bylo mě jí jaksi líto, když se měla tak čile k světu. Ještě jednou... celý příspěvek >
Nový keř, 13.6.2009 Obsahuje fotku
Na podzim jsem si koupila komuli a myslela jsem si, že přes zimu vymrzla. Přesně na jejím místě vyrostl jiný keř a vůbec nevím, co to může být. Komule nakonec vyrašila taky a rostou teď v sobě. Mám si troufnout ty dva keře na podzim rozsadit? Mám... celý příspěvek >
Ruj vlasatá bez vlasů?, 2.6.2009
Zasadila jsem si ruj vlasatou "Royal purple" na východní stranu domu. Nějak jsem to nedomyslela a teď mám strach, že bude mít málo slunce. Přes léto tam svítí asi tak do 1 hodiny. Můžete mně někdo poradit, jestli ji mám na podzim... celý příspěvek >
Oleandr, 23.4.2009
Podle mě oleandr chce vodu. Mám stejnou zkušenost jako vy, pokud nemá dostatek vody, shazuje listy. A pokud vím, tak i rada pro pěstování oleandru je - nohy ve vodě. To sucho mně tam nějak nesedí.
hloubka zasazeni ruze, 28.3.2009
Moc vám děkuji, hned jdu sázet a nedám ji k domu, ale k terase, tam si aspoň víc vychutnáme vůni. Na jihozápad sice pořád bude, ale sem tam se tam dostane trochu stínu z pergoly.
hloubka zasazeni ruze, 28.3.2009
Dobrý den, koupila jsem si pnoucí růži Don Juan a budu ji vysazovat na jihozápadní stranu. Teď jsem někde četla, že by to nemuselo být nejvhodnější umístění - moc slunce a tak. Můžete mně poradit?
Mimosa pudica - Citlivka stydlivá, 26.3.2009
Koupila jsem teď rostlinu v domění, že se jedná o mimosu. Má označení Acacia arwata (Mimosa). Teď nevím, jedná se o tutéž rostlinu nebo mám úplně něco jiného?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika