Příspěvky uživatele - 118.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 18.9.2009
Zkušenosti žádné, levné nekupuji na základě zkušeností z okolí. Levné věci jsem v ruce měl a pryč od nich. Možná jsem to přesně nevystih v původním příspěvku, ale dotaz byl ve smyslu "Koupit"
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 18.9.2009
zkušenosti žádný, protože když kupuju stroj, tak aby vydržel co nejdýl, i když bude dražší. Můj názor je než tři stroje za 5000 Kč co vydrží dohromady 15 let, tak radši jeden za 12,15 000 co vydrží jako ty šunky dohromady
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 16.9.2009
0,33 ha sekat elektrickou sekačkou, to už chce opravdu nadšení.
Motor Jikov - vše o výrobcích této značky, 16.9.2009
Vlastním jednu sezonu BDR 700 s jikováckým dvoutaktním motorem (6 HP + DV) a naprostá spokojenost. Kvalita sečení výborná, i při "otlučených" nožích, jen od ní lítá strašně bordelu, pokud pozemek není úplně rovný nebo jsou tam krtiny. Tohle... celý příspěvek >
Motor Jikov - vše o výrobcích této značky, 16.9.2009
pro mountfield dělají jen podvozky, motory jsou dovoz. Podle toho to taky vypadá, když se něco vysype na motoru
Co s hafanama?, 30.7.2009
a co skalku dočasně oplotit? Až si vše sedne, vyroste, psi si na ni zvyknou, tak zkustit plot sundat
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 28.7.2009
jen pozn: "Bubnová sekačka to při sečení 3x ročně-je toho moc a je to vysoké nezvládne nadrtit tak najemno. " - no z podstaty věci a konstrukce bubnová sekačka není stavěná, aby něco drtila. Má trávu useknout a položit do řádku. Trošku ji... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 23.7.2009
nevim co se divíte, do sadu zetor klidně (velikostně něco 50 xx - 60xx), jestli jsou stromy typu polokmenů, tak bez kabiny. V ovocných sadech jezdí traktory běžně. A na 3/4 ha louky proč ne.
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 22.7.2009
Za slušný peníze se dá sehnat Zetor ve velmi pěkným a zachovalým stavu. A jelikož je to stroj jednoduchý, nemá se na něm co kazit, abys musel být mechanik a pořád ho spravovat. Zetory mají výhodu, že je spraví každej opravář a každej druhej člověk ze... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 21.7.2009
souhlas, hektar trávy bez využití je dost. Já bych osobně koupil nějaký stavebnicový systém, aby k tomu moh připojit jednakbubnovku, jednak mulčovač.
Sekačka na nerovný terén a vysokou trávu, 17.7.2009
tak samozřejmě pokud je ten pozemek zabordelovanej celej, nezbyde než celý křoviňákem. Ale vzhledem k tomu, že se používal jak cesta, nevidím důvod, proč by bordel nemoh bejt převážně kolem té cesty a zbytek čistej.
Sekačka na nerovný terén a vysokou trávu, 16.7.2009
doporučoval bych následující: 1. Pozemek projít a pokud je tam souvislejší část bez větších kamenů, nechat tuto část posekat traktorem s rotačkou. Na zbylou část si vypůjčit motorovou kosu nebo křoviňák. 2. Shrabat, odvézt trávu, posbírat kameny a... celý příspěvek >
Rotační sekačka, 25.6.2009
Mám BDR 700, úspěšně jsem posekal sena (cca 90 cm, často poléhlé a zamotané po deštích), naprosto v pohodě, v součtu 0,5 ha. Váha nevadí, aby byla stabilní, musí něco vážit a pokud nechcete sekačku z plastu (včetně motoru), tak holt železo nějaké to... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu, 18.6.2009
na přání = můžu si vybrat, jestli chci čtyřtakt nebo dvoutakt
Sekačka na vysokou trávu, 16.6.2009
nejde mi o adaptéry, základem každýho stroje je motor a převodovka, převodovky si sice + - dělají sami, ale motory jsou dovoz se všemi výhodami z toho plynoucími. Jikov pořád nabízí 100 % tuzemské stroje, i když na přání lze osadit dovozovým... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika