Příspěvky uživatele - 207.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prunus tenella (mandloň nízká), 26.9.2008
Nabízel ji Baumax už od jara - keřovitou i naroubovanou na kmínku. Viděla jsem ji tam ještě v létě. Zkuste se poptat, možná ji ještě mají.
popraskaný kmen broskvoně, 24.9.2008
Díky za reakci na můj dotaz. Stromový balzám mám a používám hlavně při řezu stromů. Jen jsem chtěla zjistit, jestli neexistuje nějaký lepší přípravek, který podporuje rychlejší zacelení prasklin. Ani v obchodě mi nedokázali nic jiného... celý příspěvek >
popraskaný kmen broskvoně, 20.9.2008
Prosím odborníky ovocnáře o radu. Na šestileté broskvoni je rozpraskaná kůra v dolní části kmene. Praskliny jsou dost hluboké a asi by bylo potřebné je před zimou ošetřit. Stačí je vyplnit stromovým balzámem, nebo existuje nějaký jiný přípravek? Budu... celý příspěvek >
osobitá zahrada, 19.9.2008
Evo a Magdaléno, děkuji oběma za informaci o Proplantu. Zkusím objednat, snad dopadnu taky tak dobře jako vy. Magdaléno, před třemi roky jsem byla v podobné situaci jako Vy. Zakládali jsme novou zahradu (velkou), kde jsem chtěla mít převážně růže.... celý příspěvek >
různé vybarvení stejných růží, 19.9.2008
Paní Olino, pokud vím, tak všechny "modré růže" nejsou vlastně modré, ale v různých odstínech růžovofialové. Čistě modrou růži se nepodařilo vyšlechtit, asi tak jako "modrou chrazantému" z povídky K. Čapka.
Výsadba růží, 18.9.2008
Chápu, že Vám nic jiného nezbylo, než růže zasadit, když Vám byly zaslány takhle předčasně. Je to bohužel nešvar, kterého se zodpovědný zahradník nedopustí, aby prodával růže s ještě nevyzrálými výhony a navíc v nevhodnou dobu. Přesto si myslím, že... celý příspěvek >
osobitá zahrada, 18.9.2008
To okouzlení růžemi a zahradou s Vámi sdílím. Vím přesně o čem píšete. Přeji Vám ještě mnoho zahradních radostí. Zároveň mám dotaz na Proplant. Nabízejí docela zajímavé odrůdy růží, ale zatím jsem nikde nezjistila zkušenosti s touto firmou. Už... celý příspěvek >
pokryvné růže, 5.9.2008
Pokryvné růže, jak už napsala paní Lili, se řežou minimálně - jen uschlé nebo zmrzlé části výhonů a pak v létě odkvetlé květy. Čím méně je budete zkracovat, tím bohatěji pokvetou. Spolehlivá a pěkná růžička je The Fairy a jí podobné - Fairy Queen,... celý příspěvek >
pokryvné růže, 4.9.2008
Ráda bych upozornila na "plazivou" růži Sommerabend (šlechtitel Kordes). Vytváří hustý koberec téměř stále pokrytý červenými jednoduchými květy. Je zdravá a rychle se rozrůstá - má až 1,5 m dlouhé výhony.
Jak je to s růžemi?, 2.9.2008
Od poloviny října se vysazují prostokořenné růže proto, aby přes zimu řádně zakořenily. Vaše minirůže v květináči jsou koupené jako dárkové v květinářství, nebo jste si je vypěstovala sama z řízků? V obou případech bych s vysazením do záhonu počkala... celý příspěvek >
Jahody, 23.8.2008
Na stránce společnosti Sempra Turnov s.r.o. je nejen přehled sortimentu jahod, ale i hodnocení jednotlivých odrůd a návod na pěstování. Dnes jsem si odtud přivezla sazenice a jsem velmi spokojená. Jsou mimořádně silné s krásně vyvinutými kořeny a... celý příspěvek >
padlí, černá skvrnitost a rez růží, 14.8.2008
Ano, paní Lili, říkáte to naprosto přesně. A jak jste uvedla ve svém úvodním příspěvku, velmi důležitý je preventivní postřik v květnu, kdy si myslíme, že se růžím nic neděje a že je všechno v pořádku, protože vypadají zdravě. Přesto jsou odrůdy... celý příspěvek >
Opory pro růže, 1.8.2008
Také jsem před časem sháněla oblouk pro růže - marně. Nakonec jsem si ho nechala vyrobit podle nákresu ve firmě, která se zabývá kovovýrobou a jsem naprosto spokojená. 
Neznámá pnoucí růže, 1.8.2008
Možná by vaší představě vyhovovala Sympathie. Je tmavě červená, vzrůstná a velmi příjemně voní. Zkuste si najít její fotku a popis na helpmefind.com.
kam za růžemi do rozária, 17.6.2008
Dobrý den paní Lili,  můžu vás poprosit o název růže na 4.obrázku (no comment)? Zároveň bych vám ráda řekla, že obdivuji vaši ochotu a trpělivost odpovídat na otázky začínajících pěstitelů růží a hlavně kvalitu vašich odpovědí, za kterou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika