Příspěvky uživatele - Felima

Melounoviště 2010, 25.8.2010 Obsahuje fotku
Moje melounoviště se rozrůstá radost pohledět.Jen se zralostí mám stále problémy.I když vypadají na první pohled zralý, jsou málo sladké.Zastaví růst a už se tam jen tak valejí.Neroubované melouny už jsou dávno kaput.Uhnily kokřeny.A to i přes... celý příspěvek >
Ako s dozrievanim rajcin?, 15.8.2010
Nemyslím si, že by to mělo vliv na chuť.Také občas utrhnu rajče, které není úplně červené.Většinou když se chystám k postřiku proti plísni a nebo když někam jedu na delší dobu.Ä nikdy jsem nezpozorovala rozdíl.M
Melounoviště 2010, 10.8.2010
Děkuji moc za pojmenování cukrového melounu.Na Googlu jsem si podle názvu našla, podle čeho se pozná kdy jej sklidit.Prý podle vůně.Marta
Melounoviště 2010, 9.8.2010 Obsahuje fotku
Pomůže mi někdo prosím s určením druhu cukrového melounu.Měla jsem více druhů a časem jsem ztratila přehled.Taky bych chtěla poradit jak poznám, že je zralý.Už jsem letos utrhla dva melouny vodní cca 5-6kg po 30ti dnech růstu a ani jeden nebyl... celý příspěvek >
Mšice na paprikách, 5.8.2010
Letos jsem použila Biolit.Prodávají se různé malé krabičky, odkud si mravenci zanáší do hnízda nástrahu, která je časem vyhubí.Ale letos už to nemá smysl.A také je důležitá občasná kontrola listů a při prvním výskytu mšic zasáhnout.Když už je... celý příspěvek >
Mšice na paprikách, 4.8.2010
Také jsem si jich kdysi užila.Mšice si ve skleníku pěstují mravenci.Od té doby co používám nástrahy na mravence se mšice ve skleníku nevyskytují.Marta
Hadovky ve skleníku - co s tím?, 28.7.2010
Taky mi občas boj se sviluškou připadá marný.Poslední a třetí postřik Talstarem a Omite jsem uskutečnila před třemi týdny.Naštěstí rosltiny navzdory napadení rychle rostou.Teď už jen trhám silně napadené listy a občas postříkám bio postřikem.Letos... celý příspěvek >
Jahodárny, 9.7.2010
Varuji před nákupem jahodníku z Vrňan.Ze 150 sazenic k použití jen asi polovina.Krček jen 1/2 cm.Prý je srdíčko schované a brzy jej uvidím.Pár jsem jich zkusila osadit a v době kvetení jsem zbytek vyházela.Nekvetli.Špatná komunikace.Nejdřív... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 18.6.2010
pane Mirku je mi Vás upřímně líto.Já bych neměla ani odvahu se jít na tu zkázu podívat.Pokud by ve Vás zbyla aspoň malilinkatá chuť něco málo vypěstovat, mohla bych se kouknout u nás v zahradnictví, jestli jim ještě nějaké melouny zbyly.Minulý týden... celý příspěvek >
Pěstování nakladaček, 2.6.2010
Moje nakládačky slouží neustále jako krmivo pro slimáky .A to jim v tom nebrání ani Vanisch.Ale ještě se vyplatí zasít je doma za okno do květináče a až se oteplí porostou jak blázen.A určitě vše doženou 
Melounoviště 2010, 1.6.2010 Obsahuje fotku
U nás v podkrušnohoří prší jen vyjímečně.Tak jsem si mohla dovolit vysadit melouny už před 14 dny.Moc sice nerostou, ale doufám, že se jim v chladném počasí tvoří pořádné kořeny .Roubování se mi letos vůbec nevyvedlo, tak jsem koupila roubované... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 25.5.2010
Teda lidičky je mi Vás upřímně líto .Ani se mi nechce věřit, že bydlím ve stejném státě.Já včera čekala na déšť jak na boží smilování, abych nemusela zalévat.Asi je to výhoda mít zahradu ve srážkovým stínu pod Krušnýma horama.Rajčata už mám 3... celý příspěvek >
Plíseň, 24.5.2010
Mě též vloni pomohl Ridomil.Asi 75% úrody zčernalo a po postřiku se rostlina krásně vzpamatovala.Naštěstí to bylo brzo, tak jsem mohla sklidit ještě velkou úrodu
Uhorky, 23.5.2010
Na jaře jsem si Polyversum objednala u Dostry. Ale viděla jsem ho i v Baumaxu. Na okurky jsem použila Sumbivit (mykorhizní houby) a taky mi odchazejí. Jedině roubované sazenice rostou jak o závod.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika