Příspěvky uživatele - silvie

Ibišek bahenní, 11.8.2011 Obsahuje fotku
Teď jsem si ještě jednou prohlížela všechny ty fotky ibišku a zjistila jsem, že ty moje ibišky mají všechny jiné listy, než ty vaše.Mám to vůbec ibišky?Prosím, prohledněte si to a poraďte, děkuji! Marie
Ibišek bahenní, 11.8.2011 Obsahuje fotku
To jsou nádherné květy, hrozně vám je závidím! Mám taky ibišky bahenní, denně chodím ohlížet, jestli nemají aspoň náznak poupat, ale pořad nic, tak nevím, jestli se dočkám letos nějakého květu.Dva ibišky mám s úplně jinými listy, než jsou tady.Když k... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 25.7.2011
Tak ta denivka je taky nádherná paní Lído! Dala jsem taky nějaké nové fotky květů, denivky mám ještě 3druhy jiné, ale tu vaši asi nemám.Lilie taky nemám ještě všechny rozkvetlé, tak denně chodím ohlížet, co zas nového rozkvetlo.Marie
Pochlubte se svojí zahrádkou, 25.7.2011 Obsahuje fotku
Chtěla by se taky pochlubit svými květinovými výpěstky na zahrádce, hlavně lilie mi všichni obdivovali, mám je první rok a taky denivky, které mám po jednom stvolu, už se těším, až se rozrostou příští rok.
Ibišek bahenní, 21.7.2011
Prosím, dejte tady fotky ibišku bahenního, moc mě zajímá, jak vypadají ty vaše, jaké mají listy, poupata,výšku, jak jsou rozrostlé.Ty moje mají rozdílné listy i tvar, poupata žádné.Fotky tady mám, tak se prosím na ně podívejte a dejte informace další... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 11.7.2011
Prosím vás, ten ibišek bahenní, to asi nebude letošní fotka nebo snad jo?Zajímá mě to, protože letos jsem si vypěstovala ze semínek ibišky bahenní a nevím, jestli mi letos taky rozkvetou, zatím nemají žádný náznak poupat a teď vidím vaše fotky s... celý příspěvek >
Jak podpořit kvetení u hortnezie?, 7.7.2011 Obsahuje fotku
Vloni jsem si od sousedky vzala výhonky Hortenzie a nařízkovala, přechovala jsem jen jeden, který zakořenil, přes zimu jsem ho nechala v květináči na schodišťovém okně bez topení a na jaro vysadila do země.Letos už kvete, obrovským květem.
Ibišek bahenní, 7.7.2011 Obsahuje fotku
Letos jsem si vypěstovala ze semínek Ibišek bahenní, mám víc druhů,2mám rozvětvené už od země a zbývající jsou jen jednovýhonové a taky listem odlišné.Chtěla by vědět, jestli mi budou už letos kvést, jsou dost nízké, tak se mi nezdá, že by nasadily... celý příspěvek >
Určení názvu clematisu, 7.7.2011 Obsahuje fotku
Prosím o určení názvu clematisu, koupila jsem si clematis Nelly Moser a místo něho vykvétl úplně jiný.Poraďte jak se jmenuje, děkuji! Marie
Vadnoucí výhony clematisu, 7.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím poraďte, co se to děje s mým clematisem.Je to plnokvětý clematis, koupený letos na jaro, krásně rostl, nasadil poupata a kvete, před pár dny začaly vadnout v horní části výhonky i s poupaty.Jsem z toho nešťastná a nevím si... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 21.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, taky jsme zkusili sadit brambory na zkoušku podle tohoto způsobu, zatím vypadají moc dobře, ovšem nedívala jsem se, co je pod natí.Vloni jsme už nechávali posečenou trávu u domu v hrobku, na jaro jsme zasadili par brambor, musela jsem jim... celý příspěvek >
Jak se nazývá tato květina?, 30.5.2011
Děkuji všem za informace! To nemusím sbírat semínka a vysevat, semena přezimuji v zemi venku?To se mi líbí, bude to bezpracné a květina vypadá moc hezký.Jen mě mrzí, že jsem si ji nevzala ještě v jiné barvě, když je to tak snadné pěstování.Prodavačka... celý příspěvek >
Tibouchina - fialkový stromek, 28.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se zeptát, jak vám roste Tibouchina, mně se zdá, že nějak pomalu, taky jsem si ji koupila letos v Lidlu, ale moc neporostla.Je to tak v pořádku nebo té mé něco nevyhovuje.Přesadila jsem ji hned po zakoupení a mám ji na balkoně.Prosím,... celý příspěvek >
Jak se nazývá tato květina?, 27.5.2011
Děkuji za rychlou odpověď!
Jak se nazývá tato květina?, 27.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím vás, znáte někdo název této hezké květiny?Koupila jsem si ji před týdnem, prodavačka mi k ní celkem nic neřekla a ještě hledala v knížce, jak velká bude, řekla,že 50-100cm, že to je asi vysoká a, že existuje i nízká.V domovině je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika