Příspěvky uživatele - samarit

Co s Paul´s Scarlet z obrázku? Nekvete, 24.6.2014
To: host - xxx.xxx.184.133 (?) Děkuji za názor, který je podobný konečnému rozhodnutí mé manželky. Ta si nakonec pomocí válečku na nudle vymohla to, že ponechá růži do podzimu tak jak je, bez jakýchkoli zásahů (stejně by prý došlo ke ztrátě 2... celý příspěvek >
Co s Paul´s Scarlet z obrázku? Nekvete, 24.6.2014
Růži jsme nestříhali. ...Tak ted jsem z toho zcela vedle. Podlal jsem ty fotky také prodejci (rostlinky.cz) co slíbil poradenství při prodeji. S dotazem co s tím mám dělat a dostal jsem tuto odpověď: "Dobrý deň, uvedená ruža vyrástla iba... celý příspěvek >
Co s Paul´s Scarlet z obrázku? Nekvete, 24.6.2014 Obsahuje fotku
Děkuji za odpověď. Napsal jsem také prodejci, který při prodeji nabídl poradenství, a dostal jsem tuto odpověď: "ruže sú štepené a teda čo vyrastá pod štepom (vlk) je potrebné odstrihnúť. Podľa fotografie je štep pod zemou. Je potrebné odhrnúť... celý příspěvek >
Magnólie 7 let nekvete. Ví někdo proč?, 23.6.2014 Obsahuje fotku
Myslíte naučit se tedy postup roubování magnolií a pak zkusit na podnož té velké magnolie dát roub z M.Genie? Když se to povede, tak přesadit tu loni zasazenou M.Genii a když ne, tak ji tam ji tam nechat a zlikvidovat ten nepovedený pokus s... celý příspěvek >
Co s Paul´s Scarlet z obrázku? Nekvete, 23.6.2014 Obsahuje fotku
Manželka před rokem na jaře koupila od rostlinky.cz asi 30 cm prý pnoucí červenou Paul´s Scarlet růži (podle jejich katalogového obrázku prý doroste 2m v robusní keř). Keřík prodstě zasadila a letos jsou na něm silné výhony do výše 2m. Já tvrdím, že... celý příspěvek >
Magnólie 7 let nekvete. Ví někdo proč?, 23.6.2014
Magnolie není ze supermarketu, dostali jsme ji od dělnice co jí ukradla v nějaké zahradnické školce, kde to pěstovali ze semen. Což může klidně být cokoli - jak píšete i velký strom.... Děkuji za rady o kterých jsem dosud neměl ani tušení. Myslím si... celý příspěvek >
Magnólie 7 let nekvete. Ví někdo proč?, 20.6.2014
Prošel jsem si diskusi na téma magnólie. Dočetl jsem se, že mám čekat někdy až 15 let. Ale stává se, že nevykvete nikdy. Zajímavý názor jsem se dočetl, že je nutné nechávat pod ní její vlastní spadané listí. To prý vylučuje naftalen. Někdo tam... celý příspěvek >
Magnólie 7 let nekvete. Ví někdo proč?, 20.6.2014 Obsahuje fotku
Před sedmi léty jsem zasadil magnólii. Nevím jaký je to druh. Po roce přišla o pár větví. Roste do výšky jako blázen (má už přes 2m), vypadá zdravě, ale nikdy ještě nekvetla. Ani žádné pupeny se nikdy neobjevily.  Je nějaká naděje, že někdy... celý příspěvek >
Z nebe na zahradě padají hliněné kuličky, 17.8.2013
Tak to asi budou vosy. Našel jsem na hranici zahrady 2 hnízda. Tak se do nich pustím! Někde jsem se dočetl, že jejich likvidace je nejlepší večer (až se vrátí roj do zemní nory) vzít sprej s insekticidem a vysavač, vydráždit díru drátem, zasunout... celý příspěvek >
Z nebe na zahradě padají hliněné kuličky, 17.8.2013
Poraďte prosím co to je? Nevím kde se berou malé hliněné kuličky asi velikosti broku do vzduchovky. Mám jich na zahradě u lesa a pole spoustu vidět na autě, na všech čistých plochách, na krytu bazénu na domovním slunečním kolektoru, PK střeše.... celý příspěvek >
Tráva v barvínku, 24.4.2012
Mám podobnou špatnou zkušenost. V krásné 10 let staré a dobře založené svahové a velké skalce (40m2) se mi začala objevovat v některých hezky rozrostlých půdokryvných rostlinách tráva. Její mechanická likvidace je prakticky nemožná - nedá se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika