Příspěvky uživatele - jarmila

Řebčík královský, 8.5.2005
Koupila jsem si řebčík královský a zasadila dle návodu,první rok mi vykvetl ale letos mi narostlo pět stonků ale květy nikde.Stonky jsou sice silné ale poléhají,možná,že je to způsobeno mrazem.Nevím jestli bych neměla cibuli vykopat a znovu rozdělit... celý příspěvek >
Hortenzie, 8.5.2005
Pěstuji hortenzie už několik let ale stále se nemohu dočkat květů,protože mi přes zimu zmrznou,takže každý rok do podzimu narostou krásné silné výhony a i když je každý rok pravidelně přikrývám stejně zmrznou přitom máme zahradu v n.v.350m. a proto... celý příspěvek >
Nevítané včely, 14.4.2005
Každý rok na jaře nám na chatu přiletí roj včel,už po několikátý rok.Snažíme se je odradit od toho aby zůstaly,protože je nám líto je zlikvidovat ale nic nepomáhá.Natíráme místo kde se pravidelně usazují různými prostředky ale nic nepomáhá.Neví někdo... celý příspěvek >
Gazánie, 12.4.2005
Pěstování gazánie přes zimu je možné ale rostlina musí být v chladné místnosti a musí se dát pozor při zalévání aby se nezalévala moc jinak uhnije.Při těchto podmínkách je lepší každý rok pěstovat ze semen.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika