Příspěvky uživatele - Pudloo

Lze postupným výsevem prodloužit plodnost okurek?, 25.9.2020
Lze postupným výsevem prodloužit plodnost okurek? Nebo je to prostě sezóna a konec.  Děkuji
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 18.11.2019
Už ho mám vsazený. Má tři větvičky, žádný neodstupuje nijak optimálně nahoru, napadlo mě, že bych jeden z nich po vzoru bonsaistů omotala drátem a vytvarovala, aby vedl více vzhůru a představoval budoucí terminál. 
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 9.11.2019
to je nabídka eshopu, stromek jsem neviděla. bude asi max dvouletý, kontejnerovaná sazenice.
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 9.11.2019
Jde o Sabrinu na mahalebce, je zapěstovaná jako čtvrtkmen, můžu ji prodloužit (tím, že zapěstuji kmínek a postupně vyřežu dolní větve), nebo je to pitomost? Poněkud jsem zaspala, vysokokmeny došly.
Prosím poraďte odrůdu, 5.11.2019
A ještě jeden dotaz, jaká je ujímavost sazenic, když chci od každé jen jednu rostlinu, mám je vzít raději po dvou? Někde nabízejí jen řízky, jsem schopná to bez zkušeností z toho vypěstovat?
Prosím poraďte odrůdu, 5.11.2019
Opět se hlásím, došlo na vyhledávání sazenic. Odrůdu Veles nemá nikdo, Romulus a Zolotce málokdo. Asi to neumím dobře hledat. Nebo je ještě brzo? Nemáte nějaký tip? Jedou mi tu už diskusi smazali, když jsem chtěla tip na konkrétní podnik, tak prosím... celý příspěvek >
Prosím poraďte odrůdu, 21.10.2019
Děkuji všem
Prosím poraďte odrůdu, 9.10.2019
Děkuji všem. Musí to být bezsemenné, protože je to pro děti, co přebírají i meloun.  To raději budu stříkat. Změnili jsme umístění, nově uvažujeme prostor na jiždí straně domu pod přesahem střechy, kde nikdy neprší - poslední dva roky jsme tam... celý příspěvek >
Prosím poraďte odrůdu, 8.10.2019
Prosím o radu k výběru odrůdy, mělo by jít o stolní bezsemennou odrůdu libovolné barvy, nevyžadující postřiky (nebo co nejméně), pokud lze, tak odonější na sucho a blbovzdornou. S révou úplně začínám,  nechci ji táhnout na pergolu, spíš... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika