Příspěvky uživatele - Peter1

Protimrazova zavlaha na marhule, 30.3.2020
Dobrý deň,viete mi povedať niekto z praktickej skúsenosti či je možné aj marhuľove kvety, alebo malé plodiky ochrániť protimrazovou zavlahou? Znesú to malé plodiky? Prípadne aj kvety? Či náhodou nehrozí väčšia pravdepodobnosť moniliózi viem že... celý příspěvek >
Je to voška?, 22.3.2020
Veľká vďaka
Je to voška?, 22.3.2020 Obsahuje fotku
Myslíte, že je toto už voška na hruške, alebo niečo iné ze by o takomto čase už boli? Čím sa chrániť ak to nieje voška..ďakujem
Rez po výsadbe jablon 50 CM špičak, 11.3.2020
Dakujem vám.pekne, cením si každú radu
Rez po výsadbe jablon 50 CM špičak, 8.3.2020
Ďakujem pán Vyslouzil..stromček vymyl aj prudký dážď, je sadeny trošku vo svahu naľavo vidno aj poplastovane pletivo už zo zeme všetky stromky mám sadene trochu hlbšie mám pri nich v zemi zavlahu... aj keď vyššie mohol byť to máte pravdu... no ta... celý příspěvek >
Rez po výsadbe jablon 50 CM špičak, 8.3.2020
Jama bola kopana 90x90x90 miešal som zem s Dunajským štrkom s u vyzretym hnojom
Rez po výsadbe jablon 50 CM špičak, 8.3.2020 Obsahuje fotku
Áno, tiež som sa čudoval prečo mi posielajú tak malý stromček jedná sa o odrodu Santana na podniku mm106,môj pôvodný plán bol skrátit ju na prvé pekne očko od vrchu a obrast pod ním potom vylomit..prípadne nechať bez rezu chcel by som tvarovať... celý příspěvek >
Rez po výsadbe jablon 50 CM špičak, 7.3.2020
Ako rezete vy prosím stromcek na jar, povysadbovy rez jablone pol metra vysokej ... Ďakujem.
Tegera - zkušenosti, 25.2.2020
Niekde som tu čítal že slivka musí mať v dobe kvitnutia dostatok vlahy, lebo potom zhadzuje plody... postrek treba urobiť priamo na odkvitnute kvety... raz sa u nás striekala slivka len tak zbežne a nič z toho..to už ale nebolo Calypso 480sc, nie... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 5.12.2019
Vyzerajú veľmi dobre pán Hlavatý tie jablká..ja som tento rok okostoval tiež prvé novembri velmi dobra chuť hrušky, takú mám rad..
Hrušně do horších podmínek, 13.11.2019
Skúsil by som aj letnú isoldu alebo jesennú novembru..mne vo výške 460 mnm začali rodit tuším 2 alebo 3 rokom na semenaci..aj keď pravdou je, keď sa u nás prejdem vyššie o 50 m vysky uz cítit rozdiel v klíme..čo sa týka zimy
Prečo má hruška trpkú chuť, 5.11.2019
Ďakujem vám
Prečo má hruška trpkú chuť, 2.11.2019
Pred nedávnom som jedol Abate z obchodu, obyčajne býva chuť dobrá ale teraz som trafil na Hrušku trpkú, takisto mi písala rodina že keď doma jedli novembru, tiež bola trpká, je to nesprávnym uskladnením alebo výživou prípadne čím to môže byť... celý příspěvek >
Švestka Topfive, 30.10.2019
Topfive som uz minulý rok nemohol zohnať...
Doporučte odrůdu ořešáku, 24.10.2019 Obsahuje fotku
Mars som sadil do jám vykopaných bagrom pár mesiacov skôr pridal som klasický vyzretý hnoj tiež siran draselny, superfosfat a Dunajský štrk... keď som po dvoch rokoch chcel presadiť jeden z nich korene mal uz vyše dvoch metrov dlhé..na začiatku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika