Příspěvky uživatele - Fiala_petr

Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 5.3.2017
Přátelé, žasnu nad vaší píli pěstovat tolik odrůd révy. Platí pravidlo, že v řádku by měla být jedna odrůda, vzhledem ke specifickému ošetřování. Jezdil jsem do okolí Břeclavi a vinaři mají většinou 3-4 odrůdy. Žasnu, když budete dělat víno, to z... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 5.3.2017
Vážení odborníci, jako smáčedlo používám JAR na nádobí. Je to hloupé?  Za další jsem slyšel, že postřik Kuprikolu by se neměl míchat s jinými chem. prostředky (Sulikol, Novozir a pod). Děkuji. Petr
Brambory v pytlích, 11.2.2017
Zkoušel jsem to několikrát a myslím si, že ten kdo to propagoval je lhář. Brambor potřebuje provzdušňování a ig. pytli se mu toho nedostává. Každý velkopěstitel vám řekne, že brambor je okopanina a ve velkovýrobnách ho až pětkrát ohrnují, aby se půda... celý příspěvek >
Brahmi, 11.2.2017
Zásilka s Brahmi a dalšími bylinkami došla ve vzorném stavu, děkuji firmě Kruh Jilemnice a budu doufat, že vše pomůže ke zdraví. Petr
Brahmi, 1.2.2017
Děkuju za zájem, už jsem ji objednal (i některé další)v zahradnictví Kruh- Jilemnice, dodávají poštou, ale musí pominout mrazy. Dám vědět, jak zásilka dopadla.  Petr
Brahmi, 19.1.2017
Přátelé, má někdo zkušenosti a ví kde sehnat léčivku Bacopa Monnieri- Brahmi. Děkuji. Petr
Houba na kmeni, 11.12.2016
 Včera jsem houbu ostrým nožem ořezal do zdravého dřeva a vše 2x natřel koncentrovaným propolisem rozpuštěným v silné kořalce 70%. Petr
Lipnická švestka, 14.11.2016
 Jaká je skutečná podnož nevím, ale vycházím dle visačky na kmínku, kde je uvedeno St. Jul. A a z ceny 200,- Kč za kus. Petr
Lipnická švestka, 13.11.2016
Nechal jsem si tento měsíc poslat,,Lipnickou švestku", 2 ks, na podnoži St. Julien A. Bude to taková sláva, jak se o ní píše?  Díky Petr
Nejchutnější švestka, 6.11.2016
  Vážení, má někdo zkušenosti s Lipnickou švestkou s podnoží Juliána. Tento týden jsem 2 dostal kurýremz Lipníku n. B.a zasadil.  Děkuji, Petr
Houba na kmeni, 21.10.2016 Obsahuje fotku
Vážení odborníci, letos v létě se mi na kmeni asi 15 ti leté broskve vyskytla houba. Krásně odplodila, ale znamená to konec stromku? Díky Petr
Placatá broskev - praskají plody, 17.7.2016
Rád bych se zeptal co dodat broskvím, že mají špatně vyvinuté pecky. Jsou prasklé, oddělené, jádro nevyvinuté. Dodávám (snad) dostatečně vápno dusíkaté i vyhašené, roste dostatečně bujně, plody chutné. Děkuji Petr
Nemocná nektarinka, 17.7.2016
Stalo se mi něco podobného. Stejně zasazené(Harko), asi 3 m od sebe, prvním rokem už plodily, nechal jsem vzorkem jeden plod, druhým rokem jedna začla vadnout, silný nájezd mravenců, zakracoval jsem větvičky. Na jaře jsem ji vytáhl ze země,... celý příspěvek >
Brambory v pytlích, 26.6.2016
Chtěl bych se podělit o zkušenosti pěstování brambor v plastových pytlích. Jaký materiál přisypáváte, do jaké výšky atd.  Děkuji Petr
Smysluplný počet hlav révy, 26.6.2016
Jsem z Frýdku, začínal jsem Chorvatem, nyní přecházím na Hibernal a Dornfelder, kterým se tu daří. V průměru neudělají 3kg/hlavu, spíše 1,5 - 2 kg.. Mám i stolní odrůdy, ale z těch je víno nevalné, jak uvádí kolega. Hibernal sklízím v polovině října... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika