Příspěvky uživatele - N.K.

Konference na kdouloni?, 3.11.2014
Mám pH od 6,5 do 7,5 a ílovitú pôdu.
Konference na kdouloni?, 2.11.2014
Ako môžem zbížiť ph pôdy aby bola vhodnápre dulu?Zistila som, že Wiliamsovka a Hardyho je zrejme na dule, aj ked označenie bolo hruškový semenáč.dik.
Konference na kdouloni?, 2.11.2014
Nepýtal ste sa mna, ale môžem.Sadiť treba stromky pre deti a vnúčatá, pre mna ich nasadil manželov otec a starý otec.Predošlé generácie boli menej sebecké, mysleli na potomkov.
Jakou rezistentní letní hrušeň vhodnou na pálení?, 10.10.2014
Pestitelsky náročnejší znamená čo?dakujem.
Poradíte co s broskvoněma, 25.7.2014
Vinohradnícke broskyne vyžaduju minimálnu starostlivosť a obrazia aj ked ich vypílime a necháme koren.Na jedenie nič moc, ale kompoty v zime miluje celá rodina, sú dobré.Rozhodne nechať, trochu vyopatrovať a prisadiť k nim kúpené stromky.
Přehnojené mladé stromky slivoně, meruňky a jabloně, 23.7.2014
Ja teda ovocinár extra nie som, ale najprv zasadíte, potom potiahbete vyššie a miesto aby ste dali stromkom čas na vydýchnutie, tak ich ueniete do výkonu všetkým možným.Sú to živé organizmy, trochu ohľadu by to chcelo.
Angeleno, 23.7.2014
Bublinková folia, alobal... nechytia tie stromky vo vlhkej zime plesen?
Náhrada za Oleokol, 17.4.2014
Ja nie som žiadny aktivista, som len nahnevaná ked v jednom kuse čítam o striekaní a hnojení.Minulý týžden opakovane v správach upozornovali aby si ľudia dali skontrolovať studne, že väčšina studní na západnom Slovensku má nadbytok dusičnanov a nie... celý příspěvek >
Náhrada za Oleokol, 17.4.2014
No, vzhľadom na to, že organofosfáty zo zásady nedávam svojim deťom a vnúčatám, nelejem ich do svojej záhrady a teda skusenosti nemám.
Hybrid švestkomeruňka, 15.4.2014
No ked sa nedá odolať.Takže toho roku som  zasadila Percocu, v jeseni Melitopoľskij, a pred 2rokmi    Aprimiru a Angeleno.No a tiež Althanovu, lebo stará je už stará a treba ju nahradiť.Oulinská mi už 2x vyhynula, škoda.A zabudla som... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 15.4.2014
Milujem jostu.Jediná starosť ktorú som kedy s nou mala bola že som nestíhala oberať.Je kyslastá.ale osvieži všetky koláče.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika