Příspěvky uživatele - French

Okrasné letničky do truhlíku, prosím, poraďte, 15.3.2014
Dobrý den, zakoupila jsem balíček semínek s mixem okrasných letniček do truhlíku, ale nevím jak je vyset. Když pěstuji petúnie tak se ještě pikýrují a přesazují, ale jak to udělat s mixem rostlin, u kterých nevím které semínko patří jakému druhu?... celý příspěvek >
Okurkové mini melounky aneb cucamelons, 21.2.2014
A tak alespoň za syrova to chutná trochu jako okurka? :) Chtěla jsem to hlavně házet v létě do džbánu s vodou na pití a ledem na okrasu...
Okurkové mini melounky aneb cucamelons, 20.2.2014
Já osobně je mám z Aukra, nikde jinde jsem je neviděla, jsem zvědavá jestli vůbec vyklíčí...
Okurkové mini melounky aneb cucamelons, 17.2.2014
Dobrý den, zajímalo by mě jestli už někdo zkoušel tuto "kuriozitu". Koupila jsem si letos semínka a tak jsem zvědavá jaké to bude. Popřípadě chystá se něko také letos pěstovat mini melounky :) Díky
Rajčata pro sezónu 2014, 15.1.2014
Zdravím, letos kromě osvědčeného Tornáda a neidentifikovaného žlutého cherry rajčete budu pěstovat následující: Wapsipinicon Peach; Tangerine F1; Datterino F1; Indigo Rose; San Marzano Lampadina 2; Tlacolula; Green Zebra; Carbon; Striped Roman;... celý příspěvek >
Duo švestka od Bakker, 14.4.2013
Děkuji za odpovědi. Je to nějaké divné no... asi tedy raději koupím klasické zakrslé odrůdy a někde jinde :)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika