Příspěvky uživatele - riso77

Nedostatocne opelenie?, 31.5.2013
nasiel som tu jednu odbornu pracu na temu zvysenia urody nasadenim vciel tabulka 1: pomery bez pristupu vciel ku slivkam tabulka 2: pomery pri pristupe vciel na slivky su to vsetko samoopelive odrody, ale tym, ze dochadza k opeleniu aj... celý příspěvek >
Nedostatocne opelenie?, 30.5.2013
V tom je prave ten vtip, ze u mna tie vcely takisto nie su a vedlajsia slivka, ktora je pravdepodobne Lepotica (samoopeliva) a Nancyska (samoopeliva) su obsypane dobre sa vyvijajucimi plodmi. Z toho mi vyplyva, kedze neboli opelene hmyzom musia byt... celý příspěvek >
Nedostatocne opelenie?, 30.5.2013
Teraz ma napadlo (cisto teoreticky), kedze moja slivka dozrieva zaciatkom septembra / zari mohla by to byt cacanska najbolja, ktora je cudzoopeliva. Vas strom je Althanova rynglota, ktora je tiez cudzoopeliva. No a na webe som nasiel toto... celý příspěvek >
Nedostatocne opelenie?, 30.5.2013 Obsahuje fotku
Zdravim, Chcem sa spytat, ci niekto nemate podobny problem. Slivka (asi 7 r. stara - odrodu bohuzial nepoznam, ale rodi zaciatkom septembra) mi kazdym rokom krasne zakvitne, spravim postrek proti piliarke, ktory je ucinny.  Ako vidno z... celý příspěvek >
Identifikacia skodcu, 21.6.2012 Obsahuje fotku
Dobry den, poprosil by som Vas o identifikaciu skodcu pripadne uzitocneho hmyzu, co som nasiel na liste slivky. dakujem
Padanie nezrelych zltych plodov + piliarka, 28.5.2012
Dobry den, Chcem poprosit o radu. Pri odkvete som postriekal slivky Decis-om. Napriek tomu boli stromy rozne napadnute. dva stromy z 20-30 %, dalsi z 50-60 %. Jedine vysvetlenie mi pripada nevhodne nacasovany postrek. Dalsia otazka a co ma... celý příspěvek >
Vychovny rez ceresne Burlat, 31.12.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, potreboval by som radu ako previest vychovny rez na tejto ceresni. Zasadena bola v 11/2011, rezat ju budem na jar 2012. V literature sa uvadza (Gustav Cejka: Radime zahradkarom) :" Kedze ceresnove stromceky dostavame zo skolky s 1 az 3... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika