Příspěvky uživatele - 128.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená slivovice, 5.1.2010
Dobrý a rychle čistící filtrační papír je na mléko. Používají ho v kravínech, mlékárnách nebo sýrárnách.Na destilát je perfekní.
Podélný řez el. pilou ES2135A, 14.6.2009
Zdravím a chci se zeptat - co to je za pilu, výkon a délku lišty.Jo a ty díry pro šrouby v liště jsou tam dvě?Díky za odpověď - reakce na stroj pana Šindeláře.
Oregon nebo Husqvarna, 15.4.2009
Potřeboval jsem novou lištu na H262xp.Prodavač mi nabízí Oregon nebo Husqvarnu.Kterou vybrat na farmářskou práci?
Sejmutí etiket z lahví, 21.12.2008
Díky zkouším všechno :-)
Sejmutí etiket z lahví, 20.12.2008
čisté lahve:-)
Sejmutí etiket z lahví, 20.12.2008
Zdravím.Potřeboval bych poradit, jak rychleji sundat etikety z lahví po kořalce.Zkouším teplou vodou a jde to strašně pomalu:-(.
Slivovice vs. calvados, 19.12.2008
Zdravím paliče.Já bych se chtěl zeptat, kolik % cukru by asi mělo zůstat ve správně vykvašeném kvasu z jablek, aby měl nejlepší výtěžnost.Díky Láďa.
Ředění slivovice, 30.10.2008
Ptal jsem se na potravinářskou destilku v drogerii a tam to neznaj.???
Ředění slivovice, 10.10.2008
Hm, minerály jsou přece v destilátu...:-)))
Ředění slivovice, 10.10.2008
Poraďte mi prosím, čím je nejlepší ředit slivovici?Někdo říká destilkou, jiný dobrou vodou... Díky. L
Padající řetěz, 2.10.2008
Zdravím, rozhoduji se tuto pilu koupit.Chtěl bych se zeptat na spokojenost s tímto výrobkem - mám asi 5ha lesa a stará pila mi dosloužila.Díky.
Spínač teploty, 30.8.2008
Děkuji, koupil jsem příložné čidlo na trubku.Stálo mě asi 500,-. Bude ovládat fontánkové čerpadýlko na 220V, které chladí uzavřený okruh vody na chlazení.
Spínač teploty, 20.8.2008
Zdravím.Chtěl bych se zeptat, kde by se dalo sehnat zařízení, které by mi hlídalo teplotu(asi 40°C)  tím, že by mi zapínalo a vypínalo čerpadýlko na 220V.Čidlo by bylo na chladiči na lihovaru:-) Díky.
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 17.8.2008
Kontroly na olej chodí, ne že ne.Až Tě potkají s AD-čkem v pilce, tak se s toho po...
Kvasná nádoba, 2.7.2008
Moc děkuji, budu se Vaší informací řídit.j
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika