Příspěvky uživatele - 248.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 12.3.2024
A fakt to byly Dali? Dávám je už roky, v paneláku začínají klíčit až nyní... Lída
Poraďte vysokou borovici do vyšších poloh, 11.3.2024
Tady...https://stromy.starkl.com/pinus-ponderosa           I cena je pěkná.           L.
Poraďte vysokou borovici do vyšších poloh, 11.3.2024 Obsahuje fotku
Google mi na dotaz nabídl tuhle, má ji Starkl... Huňatá je dost            Lída
Česnek - dotaz, 11.3.2024
A nemáte to šalotku = množilku = česnek askalonský? Lída
Hnůj, 9.3.2024
Pánové M II a PP, začínám mít dojem, že dotyčnému zastánci dovozových potravin jde spíš než o diskuzi o zahájení "hádání se a urážení" na fóru. Už se to tady poslední dobou několikrát stalo... Tak ať si dotyčný nechá svůj názor, mám také svůj ... celý příspěvek >
Hnůj, 8.3.2024
No raději si koupím chleba z českého obilí, než z ukrajinského, raději maso od českého řezníka, než z Argentiny, Kdybych neměla svá jablka a rajčata, tak je raději koupím u nás na trhu, než dovezená z Polska nebo ze Španělska... Ale proti gustu... celý příspěvek >
Hnůj, 8.3.2024
Nesouhlasím s 163.94 - s tím, že zemědělci nejsou důležitou součástí naší ekonomiky. Nevím, jak se dotyčný stravuje, možná pojídá amarouny, ale zemědělci nás ŽIVÍ... Lída
Hnůj, 7.3.2024 Obsahuje fotku
Foto - to fakt není hnůj...           L.
Hnůj, 7.3.2024
V tv24 někdo říkal, že to nebyl hnůj, ale odpad z bioplynky, který tolik živin nemá, takže případní "čiperní" zahrádkáři si moc nepomohli .               Lída
Neznámá květinka, 5.3.2024 Obsahuje fotku
Vypadá to na molici = Plectranthus.           Lída
Rosolovitá hmota z kmene broskvoně, 3.3.2024
Měla jsem něco podobného loni dole na kmeni Hanity, ale v mnohem menším množství. Je to ztuhlá vytečená míza, třeba z nějakého malého poranění. Na netu jsem se dočetla, že se to nemá odstraňovat, aby míza netekla dál. Nechala jsem to tedy být, jen... celý příspěvek >
Túje - co jim chybí?, 2.3.2024
Nevím, jestli byly prostokořenné, nebo v kontejnerech. Pokud byly sázené z kontejnerů a měly příliš prokořeněný bal (kořeny omotané kolem dokola), je potřeba při sázení bal opatrně trochu rozvolnit, protože v takovém případě nové kořeny nejsou... celý příspěvek >
Prořezání starých třešní, 5.4.2009
Dobrý den všem.Nevíte prosím jak správně vyslovovat "Zahnův řez"?Jestli Zahnův, Zanův,anebo Cánův? Děkuji za případnou odpověď.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika