Příspěvky uživatele - 243.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červený angrešt, 3.2.2022
No já s tím úplně nesouhlasím, mám osm keříků angreštu, ty starší dříve padlí mívaly, takže rezistentní odrůdy to nebudou (ani nevím jestli vůbec existujou). Ten postřik při rašení zatím vždy stačil bohatě.
Červený angrešt, 2.2.2022
Ono asi záleží na jaký přípravek, u Sulky bych byl opatrnější, ale Kumulus má na angrešt registraci, navíc postřik přímo na angrešt dávám pouze při rašení, druhou dávku schytne jen jako vedlejší opad aerosolu, když s ním postřikuji větší hrušeň v... celý příspěvek >
Červený angrešt, 2.2.2022
Že je nějaký sad EKO nebo BIO přece vůbec neznamená, že je bez ochrany- právě naopak. Musí se tomu věnovat daleko více a daleko více studovat vlastnosti všech nebezpečí, aby se proti nim mohl bránit. Právě že v ekosadu je nutné odstraňovat vše... celý příspěvek >
Červený angrešt, 1.2.2022
Nebude ta souvislost spíš s tím, že z ovzduší zmizela skoro všechna síra, která těmto chorobám vůbec nesvědčila? Rozumím co chcete říct, že ekosady slouží jako zdroj nebo množírna chorob a zamořují okolí, ale to je z principu nesmysl - to by... celý příspěvek >
Jabloně do 465 m.n.m, 16.1.2022
Já teda expert na ovoce nejsem určitě, ale nevím jestli se Vám nebude trošku mlátit plán "příležitostné péče" se slabou podnoží. Mám tedy i z krátké a malé vlastní zkušenosti za to, že čím menší strom, tím víc potřebuje péče. Ať už stavění opory,... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 16.1.2022
Výluh (nikoliv odvar) skořice a hřebíček jsem zkoušel. Pravidelná aplikace oddálila nástup PB do doby, než jsem ji kvůli dovolené čtrnáct dnů vynechal (až v koncem srpna), čeká mě další kolo testování letos. Ale ohledně septoriozy bohužel zkušenost... celý příspěvek >
Slimáci 2022, 6.1.2022
Gratuluju. U nás přebírají velení právě oni. Mám několik míst, odkud se sem stahují a opravdu toho sežerou daleko víc. Pravděpodobně i lépe přezimují.
Slimáci 2022, 5.1.2022
To znám z literatury taky. Ovšem v loňském roce jsem ve skleníku měl prakticky jen tyto kusy a zlikvidovat je bylo nemožné. Po manuální likvidaci je tento druh schopný ještě minimálně 30 minut konzumovat dál. O tom že požírá menší plže v... celý příspěvek >
Slimáci 2022, 4.1.2022 Obsahuje fotku
Tak se mě začíná chytat panika. V prosinci napadlo sněhu víc, než za posledních pět let dohromady, na Vánoce obleva, 27. jsme měli holomrazy v noci -13, přes den -6 a dnes, 4.1.2022 mi po zahradě leze dospělý slimák. Na Silvestra jsem pozoroval mladé... celý příspěvek >
Vlastní výroba nástrahy na slimáky, 2.1.2022 Obsahuje fotku
Slimáci přejí všem mnoho štěstí v roce 2022. Foceno včera v 18 hodin večer.  A to bylo v pondělí -12°C a žádný sníh.
Účinnost postřiku hřebíček + skořice proti plísním, 17.12.2021
Ano porovnával jsem záhony bez postřiku a záhony se skořico-hřebíčkovým postřikem a opravdu tahle kořenící směs oddálila nástup plísně dostatečně daleko. Záhon bez postřiku -  plíseň začala okolo 10.8., skořico-hřebíčkový záhon až na konci srpna... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika