Příspěvky uživatele - 30.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
biologicky herbicit, 7.8.2006
Doporučuji Roundup.
Jak se zbavit přesličky, 7.8.2006
Mi roundup zabral bez problémů.
Co potřebuje kokos?, 27.7.2006
Kokos doporučuji nastrouhat a schovat v suchu.
Savo nezabralo, 27.7.2006
Doporučuji Roundup biaktiv.
Rostlinky na antukovém tenisovém hřišti., 9.7.2006
Doporučuji jednoznačně Roundup.
Jak se zbavit přesličky, 8.7.2006
Doporučuji Roundup.
Smradlavá rostlina, 8.7.2006
Použijte Roundup
Roundup - likvidace trávy, 8.7.2006
To litrové balení s hyperinzerce není naředěné, je to 100% koncentrát já už ho vyzkoušela - díky tady tomuto fskvělému fóru jsem konečně zatočila s plevelem - byl to ale boj :-) doporučuji za tak skvělou cenu a máte to opravdu na dlouho - dává... celý příspěvek >
Strihani svestky, 7.7.2006
Náš stréc Michalík,střéhal všecko dycinky, když šel do sada - řékal, že bez nožic se na zahradů nechodí. Tož střéhejte též.
Roundup - likvidace trávy, 28.6.2006
6e by závist pana J.P - který se ani nepředstavil??? Já nemám co skrývat a myslím si, že Ti co využili tento preparát, který je dovezeny ze zahraničí mi dají zapravdu.S pozdravem Petr Walek
Roundup - likvidace trávy, 27.6.2006
Dobrý den, pana Petera neznám osobně, ale již jsem si u něj objednával Roundup a dokonce jsem ho doporučil svým známým - mi byl taky doporučen. Jeho Roundup je původem myslím z Belgie a je to 100% kvalitní zboží. Mohu všem doporučit a je to za míň... celý příspěvek >
Roundup - likvidace trávy, 24.6.2006
Dobrý den, chci se zeptat na přípravek Roundup - bioaktiv - našla jsem v inzerátu na s-bazaru a v hyperinzerci tento přípravek od p. Petera - nevím jak to učinkuje - ptala jsem se v drogerii a tam jej majií strašně drahy - ten inzerovaný je údajně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika