Příspěvky uživatele - 94.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnutí a pořád listů jabloně, 23.7.2022
Nejspíš Marsonina coronaria. Také by to mohla být virová mozajka jabloně. To by ale měly listy mozajkovou kresbu ještě před žloutnutím. V.
Neznámý brouk, 17.6.2022
Možná tesařík pižmový. V.
Rakovina meruňky?, 17.2.2022
U meruněk je klíčové ohlídat moniliozu (Signum do květu). Vhodný je i měďnatý postřik při opadu listů. V.
Máme holé ruce?, 15.2.2022
S tím Mospilanem to nebude tak zlé. Listoval jsem si v registru přípravků a s účinnou látkou acetamiprid je pro neprofesionální uživatele registrován SUBSTRAL CAREO Ultra - Postřik proti škůdcům! do 28.2. 2034. V.
Pokácet?, 6.2.2022
Teď tam vidím tu rakovinu. Dá se s tím pracovat, ale žádná hitparáda to nebude. V.
Pokácet?, 6.2.2022
Tak ten první byl řezán moc. je potřeba ho nechat sklidnit, aby byl schopen založit květní pupeny. Druhý má plodného dřeva dost. stačí lehce probrat. Kácí se snadno, ale dopěstovat strom dnes není díky hlodavcům a podobné havěti uplně... celý příspěvek >
Neznáte název?, 24.1.2022
Množí se rozebráním trsu.
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 20.1.2022
Já už dávno vyřadil Peruna. Byl vždy první chycen PB. zálistky rostly i z listů, vijanů. Plodů málo a nic moc. Letos jsem vysel už jen ty odolné. V.
Vytápění foliovniku, 19.1.2022
V základu foliáku může být teplé pařeniště. Také může být ve velkém foliáku postaven malý foliák. Jsou i dvouplášťové (nafukovací) foliáky. V.
Rouby jabloně, 12.1.2022
To já je vždy hodím přes noc ven do kádě. Před tím obnovím řezné plochy. V.
Su latky z ohnostoja na zahrade nebezpečne, 6.1.2022
Střelný prach je skvělé hnojivo. 75% z něho tvoří ledek draselný. O využití střelného prachu při hnojení zeleninových kultur píše Stingfellow v knize New Horticulture. V.
Identifikace odrůdy + volba podnože pro nový strom, 21.11.2021
Toto by Goldstar mohl být. Má i to Rubínoidní větvení. V.
Švestky 2021, 28.9.2021
To sežraly švestky i s peckama?
Jablon - akú 1,5 m od plota, 28.9.2021
Nebo sloupovité odrůdy
Co před vchod do domu, aby nebylo bahno?, 19.9.2021
Oblázky na pochozí vrstvu nejsou dobrý nápad, pokud je nenasypete do voštin.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika