Příspěvky uživatele - 224.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení trávníku ješte letos, 12.10.2009
Díky za naději :) Snad se počasí udobří a půjde to. Váleli jsme po výsevu, půjčený válec stále máme, tak ho ještě použijeme.
Založení trávníku ješte letos, 11.10.2009
Dobrý den. Máme podobný problém, trávu jsme riskli a zaseli před 10 dny, nyní vyklíčila, je tak 3 cm vysoká. Při dnešní předpovědi počasí (sníh, zavěje a velmi nízké teploty) se mi udělalo špatně. Oseli jsme poměrně velkou plochu a použili... celý příspěvek >
Stihl MS 190 - jednoručka - dotaz, 5.10.2009
Podle videa to vypadá, že pila saje přímo do klikové skříně nebo je tam nějaký kanál?
Stroje danske značky Texas. Zkušenosti?, 28.7.2009
Děkuji panu J.S. za spolupáci, vše jsem vyzkoušel, jiskra stále slabá.Takže jsem napsal email do Vizovic, dostal rychlou odpověd, v pátek v poledne jsem cívku objednal a v pondělí přišla poštou.Namontoval jsem cívku, jiska pěkná a křovinák opět... celý příspěvek >
Stará sekačka PS50 Agro, 12.7.2009
Prosím, mám dotaz na tuto sekačku.Je stará asi 15 let a motor je asi vyběhlí.Zajímalo by mne jestli by pomohlo nalít do oleje keramický utěsnovač za cca 1000kč.Olej musím dolévat skoro jako do pily.Nádrž benzínu a dolít olej.Jinak sekačka je... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 3.7.2009 Obsahuje fotku
Mám tuto brusku asi rok(Einhel SKS 85E).Brousím s ní řetězy na tři pily a zatím pohoda.Podle mne na domácí použití tato bruska úplně stačí.Udělal jsem menší úpravy jako Pan J.S.Není umění koupit brusku za 3000 a více pak se na ní chodit koukat do... celý příspěvek >
Jak zachránit stromek?, 25.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na podzim zasazený jehličnan na jaře krásně obrazil, ale před 10 dny takto svěsil nové přírůstky a odspodu začal reznout a opadavat. Poradí někdo zkušený, jak mu pomoci? Je v řadě mixu jehličnanů u plotu jediný takto "nemocný".... celý příspěvek >
Lukon Glads, 6.6.2009
Dobrý den, také jsem u LG objednala spoustu kytiček, asi za 1500,-Kč. Přišly v hrozném stavu, spoustu se jich vůbec neujalo. Reklamovala jsem a i když to bylo "náročné",  peníze na kterých jsme se domluvili poslali zpět. Ale to jsem... celý příspěvek >
Borovice Jeffreyova, 21.5.2009
Děkuji pana Josefe, asi máte pravdu v tom, že uvedé výšky borovice dosáhne bůchvíkdy. Zatím je ozdobou zahrady, žádné výkopy kolem ní se neplánují. Hlavně aby mi ji nezaevidovali nějací úředníci jako památný strom! Ale s tím si já starosti zatím... celý příspěvek >
Korejská jedle, 21.5.2009
Doplňuji informaci o semenech. Dají se také koupit.  Máme jich doma asi 20 ks, vzcházely pomalu ale rostou už druhým rokem v bedýnce. Čekáme co z nich bude. A hlavně kam je dáme. Rostou hodně vysoké. Zdravím Jana.
Pěstování jehličnanů ze semen, 21.5.2009
Přečetla jsem všechny příspěvky o pěstování ze semen. Prozradím Vám jak to dělá můj muž. Když chodí v zimě se psem do lesa tak nanosí spoustu šišek: borových, smrkových i modřínové. Navrší mi je na síťové rámečky, které mám na sušení bylin, hub,... celý příspěvek >
Borovice Jeffreyova, 21.5.2009
Máme na zahradě 14 let starou krásnou borovici Jeffreyovu /3 lehlice, voní po pomerančích/  je vysoká asi 7 m. Zjistila jsem, že může dorůst až 45 m. Ještě bychom na ni dosahli ze žebříku a šla by zkrátit na vrcholu aby tolik nerostla. Je to asi... celý příspěvek >
Hlohyně a hryzec, 20.5.2009
Loni na jaře jsem zasadila pěkné sazenice hlohyně šarlatové. Dala jsem pod ni černou propustnou folii a zasypala lesní kůrou. Krásně se ujaly, kvetly i plody se na podzim objevily. Letos na jaře dlouho neobrážely, zdají se mi menší než na podzim,... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 16.5.2009
Včera jsem si na poště vyzvedla zásilku objednanou u Starkla. Moc jsem se těšila na množství nových přírůstků do zahrady (3 ovocné stromky, živý plot z ibišků, jasmín, nějaké skalničky, popínavé jahody, plamének, oleandr,... celý příspěvek >
Merunka do male zahrady, 23.4.2009
Dobrý den, mám dotaz, kolik místa potřebuje kolem sebe meruňka maďarská?Díky S.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika