Příspěvky uživatele - 229.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za ker?, 15.10.2008
Stydím se  , tak to vypadá, když člověk spěchá.
Ví někdo název tohoto keře, prosím?, 14.10.2008
Dobrý den, tady jej máte: lilek jasmínovitý - Solanum jasminoides Typ: rostliny pro balkkon a nádoby Popis: Lilek jasmínovitý tvoří keř s dlouhými větvemi, které se často vyvazují. Na jejich konci jsou hrozny bílých či modrých květů. Tvoří... celý příspěvek >
Znáte ji někdo?, 14.10.2008
Tak tam píší, že báze, odkud vyrůstají kořeny je sploštělá a vypadá jako cibule, asi to vysloveně cibule být nemusí. Když se podíváte na klivii, je to podobné.
Znáte ji někdo?, 14.10.2008
U toho krvokvětu bylo psáno, málo přesazovat, má ráda plný květináč a nesnáší poškození kořenů, proto jsem psala pozor na kořeny. Tak mít kořeny musí, na to sloní ucho se ještě jednou mrknu.
Znáte ji někdo?, 14.10.2008
Ono to má asi jako všechno víc českých názvů, když jsem to dala na internet, tak tam vedle latinského bylo ještě i  " sloní ucho ".
Jakpak se jmenuje tato lesní rostlinka?, 14.10.2008
Dobrý den, je to Pitulník žlutý.  L.T.
Znáte ji někdo?, 14.10.2008
No, snad ne, když tak si raději dejte někam do písku zakořenit nějaký ten lístek, pro jistotu. Tu fotku červeného jsem viděla na internetu také, vypadá to zvláštně bez listů, taky by mě nenapadlo, že je to stejná rostlina.  Hezký den,... celý příspěvek >
Neznámá trvalka, 13.10.2008
Dobrý den, je to Kohoutek chalcedonský, u nás se mu říká taky Žhavá láska.
Co je to za ker?, 13.10.2008
Dobrý den, je to hloch.
Aukuba, 10.10.2008
Dobrý den, měla jsem jí vloni venku celou zimu (volně v záhonu), přežila to bez problémů, je pravda, že zima byla mírná. Přikryla jsem ji jenom chvojím. Spíš jí vadí letní slunce, spálí jí listy. U nás jí mají sousedi v zahrádce již dlouho,... celý příspěvek >
Může do kompostu?, 8.10.2008
Děkuji za radu, naházím to tam, atˇse příroda snaží.
Může do kompostu?, 7.10.2008
Mně šlo o to, jestli na tom nejsou stejně jako ořechové listí, když tak zatouchají, to tam taky moc nepatří.
Může do kompostu?, 7.10.2008
Dobrý den,  můžu hodit na kompost odkvetlé afrikány? Kdyby to byl jeden dva keříky, tak bych se neptala, ale pokud je jich víc? Díky za radu.
Jak se jmenuje?, 1.10.2008
Dobrý den, řekla bych, že je to Pernetie, je moc hezká, taky o ní uvažuji.
uštípané vršky rostlin, 15.9.2008
Ale já mám nový plot kolem celé zahrady, srnka nemá šanci nikudy se tam dostat a mám to taky, čistý řez, všechna poupata pryč. Tak teda nevím.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika