Příspěvky uživatele - 198.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň Van a její stříhání, 2.6.2009
Dobrý den, prvně uvede že jsem docela slušný laik co se týče stříhání stromů. Sice se snažím, ale leckterý sadař by mě asi vyhnal ze zahrady. I když na druhou stranu - převzal jsem asi dvacku ovocných stronů před pěti lety o které se intenzivně... celý příspěvek >
Převislá kočička, 27.4.2009
Ano je to tak. Stříhám všechny kočičky hned po odkvětu za asi tak druhým pupenem a vždy nechám ten co je nahoře, aby kočička pěkně přepadala (měla převis). V neděli sice v Receptáři radili stříhat kočičky jednou za 4 roky, ale já střáhám každý... celý příspěvek >
Zařezávač okrajů trávníků Honda po druhé, 27.4.2009
Děkuji Vám za odpověď. Patrně vyhozených šestnáct stovek. To mě docela štve... Možná časem zkusím ve spolupráci s nějakým kutilem hbězdicový kotouč vyměnit za něco ostřejšího. Do země to docela jde, ale udržet rovinu mě teda nejde.  Ach... celý příspěvek >
Zařezávač okrajů trávníků Honda po druhé, 24.4.2009
V diskusi o trávnicích jsem zadala tento dotaz a zatím mě nikdo neporadil, zkusím tedy ještě tady požádat o radu. koupila jsem si k rotavátoru Honda FG 201 zařezávač okrajů trávníků a vůbec mě to s tim nejde. Nemáte někdo zkušenost jak s tím... celý příspěvek >
Lesni mravenci, 14.4.2009
Mám ten stejný problém. O víkendu naplno kvete třešeň, višeň, merunky, broskve a jabloně začínají mít růžová poupata. Příroda šlápla pěkně do pedálu a valí hroznou rychlostí. Ráno jsem v Brně viděla že začíná jíž nakvétat i šeřík. Ale rovněž mě... celý příspěvek >
Nandina domestica Fire Power, 30.3.2009
Nanadinu mám druhou zimu, ale tu po té letošní má víc než polovinu listí pryč, byla obalena netkanou textilkou a ještě kolem napíchané borové větve, aby ji chránily od větrů apod. Přesto z ní teď mám "větrník", neboli cosi, co nandinu... celý příspěvek >
Kam s posekanou trávou?, 24.3.2009
Pane, kdybych to neviděla na vlastní oči, nikdy bych neuvěřila. Nemyslím, že by tráva hořela plameny, ale   mrknu do zahrady a vidím jak se mě kouří z kompostu. \Začala jsem rychle trávu rozhrábavat a to se začlo čudit ještě víc, tráva byla... celý příspěvek >
Kam s posekanou trávou?, 24.3.2009
Každý rok vymýšlím co udělat s posekanou trávou a zatím mě nic dobrého nenapadlo.  Mám cca 500 m2 trávy, sekám často, protože menší tráva se kosí lépe než vysoká. Problém je však co s posečenou trávou. Domací zváíata nechovám, takže králici... celý příspěvek >
Kdy začit s jarním hnojením, válcováním trávnku a vertikutáním, 24.3.2009
Na internetu najdete určitě spoustu cenných rad jak na trávník nyní po zimě. Já postupuji takto - první hnojení jsem provedla cca před měsícem, hned jak zmizel sníh. Nyní udělám vertikutaci, pohnojím, dosypu semínka trávy a zahážu jemnou vrstvou... celý příspěvek >
Zkvalitnění trávníku, 24.3.2009
Trávník jsem v loni suprově vylepšila osivem OBNOVA trávníků od Wolf Garden. Po vertikutaci jsem aplikovala obsah balení a pak zasypala mírně travním substrátem. Trávník byl opravdu výstavní. Letos jsem si koupila Obnovu znovu a budu vylepšovat další... celý příspěvek >
Zahradní stroje a jejich údržba, 12.2.2009
Díky moc, pokusím se tedy ty benzíny ze strojů dostat ven, i když to bude asi problém, ale nějak se pokusím. Příště si vážně dám pozor a na podzim se to budu snažit vypotřebovat. Jana
Zahradní stroje a jejich údržba, 12.2.2009
Dobrý den, moc bych chtěla poprosit, zda-li by mě někdo poradil jak na údržbu strojů po zimě. Jedná se mě hlavně o výměnu oleje. 1. HONDA FG 201 kultivátor - olej jse měnila v březnu loňského roku, stroj pracoval cca 3 hodiny. Jak nyní-opět vyměnit... celý příspěvek >
Zásaditá, kyselá, neutrální?, 9.10.2008
Mám k dispozici starý, asi 3letý králičí hnůj, který už vůbec nepůsobí jako hnůj. Vypadá jako zemina, nepáchne hnojem, je sypký. Dokážete někdo odhadnout, jaká je jeho reakce, kyselá, zásaditá... Mohu použít při sázení borovic?, skalníků? růží?... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič, 1.9.2008
Také uvažuji o koupi čističe. Uvažuji o BOSCH AQUATAK GO nebo KARCHER K 2,01 PLUS. Máte někdo zkušenosti?? Je to k něčemu.?Používat budu na dlažba, auto,fasáda brizolit pouze jedna strana převážně pod okenním parapetem. Nic velkého nepotřebuji.... celý příspěvek >
Rotavátor Honda FG 201, 15.8.2008
Máte někdo?? Znáte?? šikovný pomocník pro malé zahrady. Teď by se mě líbilo dostat s ním brambory ze země. Místo radličky by se dal dát vyorávač brambor od Mountfieldu, jen by se muselo upravit upevnění, Honda má kulatý vstup. S čím si nevím poradit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika