Příspěvky uživatele - 153.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otáčky Vari Honda 190 pomoc, 15.3.2021
Pokud jsi nic mechanicky nepoškodil (rameno přišroubované k regulátoru, "šablonu" ze které se přenáší poloha na klapky karburátoru nebo pružiny, táhla na klapky karburátoru) a nepootočilo se ti rameno na regulátoru je opravdu nutné otáčky "seřídit"... celý příspěvek >
Pěstování lilku (baklažán), 6.2.2021
Dobrý den poradíte prosím odrůdu lilku (co nejrannější, větší plody, odolnost, nepřezrávající, nehořkost, běžně dostupná semena...) pro venkovní pěstování. Vyzkoušel jsem český ranný, směs barev i nějaký ten halbfinger viollete (ten má dokonce semena... celý příspěvek >
Dřevnatění červené řepy, 28.12.2020
Dobrý den, v letošní sklizni červené řepy mám oproti minulosti hodně bulev dřevnatých. Vzhledem k tomu, že hodně pršelo mě to překvapuje. V minulých suchých obdobích jsem nezaléval a dřevnatých jich bylo méně. Jinak řepu vysévám koncem března,... celý příspěvek >
Jakým postřikem a jak ošetřovat švestky, 28.12.2020
Dobrý den, na zahradě po rodičích mám několik neudržovaných švestek, pološvestek a rynglí.  Obvykle každoročně hodně kvetou a malé plody hned opadají.  V letošním roce to vypadalo na slušnou úrodu, ale jakmile začalo pršet velká část již... celý příspěvek >
Rakytník nekvete, neplodí, 28.12.2020
Děkuji za reakce, semenáče to určitě nejsou, jde o odkopky. Jinka jsem je vysazoval asi 1,5m od kamenné zdi, zeď je z jihu, takže trochu stíní a výsadba proběhla do dobře vyhnojené půdy. Uvidím jestli příští rok nakvetou a zaplodí.
Rakytník nekvete, neplodí, 21.12.2020
Dobrý večer, mám od roku 2016 vysazené čtyřim odkopky samic rakytníku z plodících keřů, samec je u sousedů pořes plot. Výška je mezi 1,5 a 2 metry. Rostliny zatím ještě nekvetly. Kde může být problém, za jak dlouho by měl rakytník kvést?
Kultivacia pody, 23.11.2020
Nedovedu to kvantitativně a kvalitativně posoudit, ale ze dřeva popela moc není.
Kultivacia pody, 13.11.2020
Nemyslím si, že by jakýkoliv rotavátor byť s kopijnatými noži nebo s pluhem zvládl pozemek s 10cm kameny, spíš se se strojem rozloučíte. Tento týden jsem přiorával záhon s Vari, a narazil jsem na několik cihel a půlek cihel, cca 5-10cm pod povrchem,... celý příspěvek >
Protočení podhuštěných pneumatik na disku VARI, DSK317, 13.11.2020
Dobrý večer, tak nakonec jsem to vyřešil ještě dnes takto - sundat kola, sundat z nich závaží, vypustit vzduch, pošlapat plášť, položit převodovku s nastavenou rychlostí 1 nebo R do vodorovné polohy, nasadit jednu polonápravu na převodovku, na ni... celý příspěvek >
Protočení podhuštěných pneumatik na disku VARI, DSK317, 12.11.2020
Děkuji všem za příspěvky, o víkendu vyzkouším a dám vědět
Protočení podhuštěných pneumatik na disku VARI, DSK317, 12.11.2020
Děkuji všem 3 za podnětné rady, ventilky jsou pod úhlem asi 45 stupňů a tak 1,5, možná 2cm zalezlé v kolech. Jen dodám, že ve 3 pneuservisech mě na telefon řekli, že tyto kola nedělají (dotazoval jsem se na výměnu duše, museli by to dělat ručně a do... celý příspěvek >
Protočení podhuštěných pneumatik na disku VARI, DSK317, 12.11.2020
U podhuštěných pneumatik se mě podařilo při orbě pootočit pneumatiky vůči disku - ventilky jsou našikmo a částečně uvnitř kol, naštěstí jsem je zatím neutrhl. U pumpy jsem několikrát kola natlakoval a vypustil, z boku pošlapal a nahuštěnými bouchal... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 10.11.2020
Kuky děkuji, drcené větve z ořechu (je tam sem tam i nějaký list) použiji jinak, nejspíš na namulčování kamčatských borůvek nebo malin, včera jsem nadrtil asi 300l a prsty necítím. No chtěl jsem kolem stromků udělat prostor bez trávy, abych... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 7.11.2020
Dobrý den, letos jsem vysadil 4 stromky Asiminy zakoupené vloni v Rakousku, Celé léto jsem je stínil stínící tkaninou, teď ji na zimu schovám na jaře použiji znovu. Chtěl bych se zeptat jesttli je nutné stromky Asiminy chránit proti okusu zajíci.... celý příspěvek >
Jak nabrousit pilový kotouč ke křovinořezu, 21.10.2020
Asi tak, firem jsem našel a navštívil několik, ale nedělají to, v některých nadějných jsem byl i několikrát, ale měli opakovaně zavřeno... Takže jak píši, až kotouč (mám 2) spotřebuji koupím si nový brousitelný doma kulatým pilníkem. Byla to pro mě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika