Příspěvky uživatele - 245.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím stříhat živý plot - thuje, 16.2.2020
Naše thuje jsou již vzrostlého tvaru. V minulých letech jsem používal ruční nůžky, ale vzhledem k časové náročnosti již vzrostlých thuji letos přecházím k elektrickým nůžkám na živý plot PARKSIDE® PHT 600 A1.Snad budu spokojen.
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, 2.2.2020 Obsahuje fotku
V minulém roce jsem si pořídil IBC kontejner 640 L. Po roce užívání docházelo k pokrytí řasy na stěnách. Letos jsem provedl vyčištění tlakovou vodou(Vapkou) a obalil IBS po celém obvodu stínící tkaninou, která mi zbyla. Jsem zvědav na letošní... celý příspěvek >
Pořízení domácí vodárny ke studni, 12.1.2020
Pokusím se dohledat filtr o větších filtračních otvorech, které pustí nějakou nečistotu, ale zároveň neuškodí vodárně samotné.
Pořízení domácí vodárny ke studni, 12.1.2020
Dobrý den, Malinko oživím téma domácí vodárny. V tomto roce mám v plánu pořídit domácí vodárnu a využít ji na zalévání a v případě nedostatku vody k dočerpání IBC nádrže studniční vodou. Bude to takové komplikovanější zapojení PE potrubí s... celý příspěvek >
Řez slivoní, 8.12.2019
Dobrý den. Na fotce jsem vyznačil místo pro krácení. Jde o to, že ve spodní části jsou kosterní větve moc blízko sebe. Slabší bych odtstranil u kmínku a zbylé větvení v koruně prostřihl a pokrátil na poloviční délku tak aby docházelo k... celý příspěvek >
Vlky, 8.12.2019
Dobrý den. Ano, to černé na kmeni je nátěr lepem proti mravencům. Děkuji za odpověď. Na jaře tedy provedu odstřihnutí větví na kmínku a prosvětlím korunu bez zakracování
Řez slivoní, 8.12.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám již tříletou slivoň. Problém je, že jsem nepodchytil střihání na začátku a nyní vypadá viz. foto. Zde ve vlákně jsou lidé, kteří dokáží pěkně odborně poradit. Pročetl jsem literu o řezu slivoní, ale i přesto se raději zeptám... celý příspěvek >
Vlky, 8.12.2019 Obsahuje fotku
Uběhl rok a jabloň je opět sam vlk. Možná bude rozumné provést zastřihnutí na jaře.
Jezírko v zimě, 3.11.2019
Systém zde popisován se mi velice dobře osvědčil, použiji jej i letos, voda ve středu kruhu nezamrzla. Vzhledem k tomu, že jsem dnes rušil akvárium a zbylo mi vzduchování JKA-AP7500 tak jej použiji také. Napojím dvě festo hadičky a podpořím... celý příspěvek >
Křovinořez nestartuje, 2.10.2019
Narušená(steřelá) hadička paliva.Vyměnit a jede se dál. V mém případě se jednmalo o hadičku k filtru v nádržce.
Jezirka - bakterie, 2.6.2019
Zdravím Vás.   Po rozjezdu filtrace jsem nad míru spokojen s křišťálovou vodou. Problém je, že se mi filtr nadměrně zanáší po cca 3 týdnech provozu je na filtrech nános, kdy voda již pouze přetéká. Nevíte jak tomu... celý příspěvek >
Pohyb vody v jezírku, 21.4.2019
Tak po dlouhé době testování jsem nakonec přešel k vybudování elektro sítě a pořízení jezírkové filtrace(průtokové) Jak jsem včera prováděl vypouštění jezírka a následné jeho čištění(10 cm nános na dně) po roce používání si říkám, že s filtrací to... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 2.12.2018 Obsahuje fotku
Dnes jsem instaloval systém proti zamrznutí vody do -10°C. Poystyren a trochu kamení s krytemem.
Kysané zelí, 10.11.2018
Malinko oživím téma. Zelák, který jsem léta používal bylo nutné jej vyřadit z důvodu uniku vody z žlábu.I po použití různých lepidel nepomohlo nic a voda stále unikala. Pořídil jsem si druhý od rodičů.Naložil jsem zelí a nechal na... celý příspěvek >
Vlky, 10.11.2018
Děkuji Vám za názory a poučení.Vzal jsem si s toho jako amatér do příště inspiraci a více zkušeností.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika