Příspěvky uživatele - 199.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spala slivone?, 8.6.2020 Obsahuje fotku
mN na valašsku nedříve odešly Jojky, pak Stanley, později Toptaste i Valjevka ne napadena. Dokonce to likvidovalo šeřík i okrasnou vrbu. Je dobré se na webu podívat co všechno je hostitelem. měl jsem u sebe na inspekci i rostlino lékařskou inspekci.... celý příspěvek >
Co je to?, 7.6.2020
Děkuji za nasměrování a skutečně to asi bude ocún, který jinak vypadá na sečené zahradě (vyraší na podzim) než na volné louce ve stínu stromů.
Co je to?, 7.6.2020 Obsahuje fotku
Tak jsem to vyfotil. Je zajímavé, že to roste za plotem, kde se pasou kamerunské ovečky. Původně to byl pozemek jeden ale pár let už je to rozdělené a trávník sečený 3x do roka vypadá úplně jinak jak to za plotem, kde je pastva. Těchto rostlin se tam... celý příspěvek >
Co je to?, 7.6.2020
Byl jsem se na to podívat z blízka. V úžlabí těch dlouhých listů se už dnes nachází zelená tobolka, která když se roztrhne, tak uvnitř je něco co vypadá jako miniaturní klásek kukuřice. Prostě asi 3 cm dlouhý váleček obsypaný bílými kulatými... celý příspěvek >
Co je to?, 7.6.2020
Ocúny to určitě nejsou. Ty vyraší později a nemají takové "šavle".
Co je to?, 6.6.2020 Obsahuje fotku
Prosím někoho znalého o název plevele na zanedbaném pozemku, kde se pasou ovce a toto nežerou (viz obrázek). Zajímavost další je ta, že stromy si "lehají". Děkuji za komentáře.
Spala slivone?, 6.6.2020
Také se přikláním k Pseudomonas syringae. Je to horší ne Šarka. Pozorně prohlédnout větvička, zda se tam nenacházejí tzv "léze".
Přeroubování starší jabloně, poraďte, 2.1.2020
Dá se přeroubovat i takováto jabloń ale je to běh na "dlouhou trať". Dělal jsem to tak, že jsem všechno zakrátil na zhruba polovinu délky kostrových větví a vyprovokoval mohutný mladý obrost a až na dvouletém obrostu jsem jednotil a přeroubovával.... celý příspěvek >
Moravská jadernička, 8.11.2019 Obsahuje fotku
Jaderničky jsem na Valašsku pěstoval. Dosti se mohou tvarově lišit ale i barevně. Například na zatravněném sadu jižně orientovaném mohou mít vybarvené líce, které ale se skladováním ztratí. Protáhlejší tvar mívají na dobře a bujně rostoucím stromu a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika