Příspěvky uživatele - 234.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak si stojí slivoně v letošní sezóně?, 1.7.2017
Pán Hlavatý máte naozaj veľmi priaznivú oblasť na pestovanie ovocia, u nás je na Čačanskej lepotici tento rok minimum plodov. Zmrzli dokonca aj hrušky čo sa za posledných viac ako 30 rokov nikdy nestalo. Na hornom Považí je veľmi zlý rok na ovocie.... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 17.6.2017
Bellis je zložením to isté ako Signum (obsahuje tie isté 2 účinné látky, len myslím v trochu inom pomere ako Signum). IH
Maloplodost třešní, 16.6.2017
Na akej podnoži máte tú čerešnu?
Nejranější odrůdy meruněk, 16.6.2017
Uz sa zacinaju vyfarbovat, takze uz velmi nenarastu, vody mali dost, neviem cim to je. Jedine co mi napada je to, ze su to plody z najneskorsie kvitnucich kvetov, ktore ako jedine unikli mrazom. Mozno tieto kvety nemaju sancu dat velke... celý příspěvek >
Maďarská, 16.6.2017
Mino trpí u vás Maďarská chrastavitosťou plodov? U mňa Leskora a Kioto touto chorobou netrpia ale Bergeron býva silno napadnutý každý rok.Proti chrastavitosti nepostrekujem.
Škůdci a choroby na hrušních, 7.5.2017
RadimŠ: Mimochodom, čo je to za "prístroj" na tej Vašej druhej fotke v ľavom dolnom rohu, z ktorého sa dymí? Prikurujete tým stromkom niečím? Ako je to v skutočnosti ďaleko od hruštičky (fotka môže opticky klamať)? IH
Škůdci a choroby na hrušních, 7.5.2017 Obsahuje fotku
RadimŠ: Podľa fotiek ťažko povedať, každopádne by som počkal ako to bude vyzerať keď sa listy rozvinú. Zatiaľ je predčasné robiť nejaké závery. Súhlasím s Petrom z H., že mladé nerozvinuté listy hrušiek často budia dojem akoby boli postihnuté... celý příspěvek >
Usychání větviček u švestky, 7.5.2017
Monilióza v minulosti postihovala takmer výlučne iba marhule, višne a čerešne. V posledných rokoch sa jej "záber" rozšíril aj na broskyne a slivky, dokonca už občas aj na jablone. Pri broskyniach treba diferenciálne-diagnosticky myslieť ešte na jedno... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 30.4.2017
Pokial niektoré odrody sliviek rastú veľmi bujne treba ich množiť na slabších podpníkoch alebo maximálne stredne rastúcich. Staršia Presenta na myrobaláne je naozaj veľký strom.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 30.4.2017
Ktoré odrody marhúl patria medzi odolnejšie na moníliový úžeh?
Staré odrůdy, 21.2.2017
Golden, Goldspur, Zvonkové, Průsvitné letní, někde možná Banánové zimní. s přimhouřeným okem James Grieve.Smiřické, Ananasová, Krasokvět, Grimesovo, Croncelské aj.- se už neprodávaly. Ďakujem za odpoveď pan Vysloužil, bola niektorá z týchto... celý příspěvek >
Poškození broskvoní mrazem, 10.1.2017
Ja som minulý rok až po piatich rokoch od zasadenia zistil že višňa Gerema nie je rezistent.Takéto roky nám ukazujú čo je skutočnosť a čo je reklama.    Jano 
Poškození broskvoní mrazem, 10.1.2017
ja to teda na jar vykopem a zasadím jabloň radšej :D Alebo slivku.Slivky sú preukázatelne odolnejšie na mráz ako broskyne a sú to tiež kôstkoviny.Aspoň uvidíte čo vydržala vaša marhula v tohtoročnej zime.Táto zima je dobrý test na to čo sa tu dá... celý příspěvek >
Zachrana orecha zrezanim, 22.2.2016
Ďakujem za veľmi poučnu odpoved, ale v orechu je už asi pol metra od zeme diera po konary, ktorá vyhniva a stojí tam voda, ale ešte pod tým rasia mladé vyhony, takže z tých by ešte cosi mohlo byť, len ja by som ho najradšej zrezal pri samej zemi,... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 4.2.2016
Dobrý večer, teší ma že skúšate tento spôsob zakorenovania. Ale škoda, že nepostupujete tak ako som písal. Keď najdete kus vaty(neviete ako dlho tam bola a neviete čo všetko do nej napadalo) a zoberiete si ju domov. A ešte k tomu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika