Příspěvky uživatele - 224.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň pro palmetu, 1.3.2020
Prosím poraďte odrůdu a podnož pro palmetu. Ráda bych vysadila 2 broskvoně, jednu pozdní a jednu brzkou. Pokukuji po Cresthaven a Favorita Mor. Chtěla bych je pěstovat na jižní straně domu jako palmetu u plotu (hned u zdi ne, tam je vinná réva).... celý příspěvek >
Meruňka - choroba, 4.2.2020
Tak jste mě nahlodali. Možná do toho řezu půjdu dřív. Bude ta boční větev náchylnější k vylomení ještě víc než dosud? Bývá nejvíc obsypaná, vždycky ji hodně probírám.
Meruňka - choroba, 3.2.2020
Děkuji, udělám to jak píšete, ale až na jaře, bojím se řezat peckovinu v zimě.
Meruňka - choroba, 1.2.2020
Přežije, když celou tu větev dám pryč? Udělala bych to asi až bude kvést?
Meruňka - choroba, 1.2.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte prosím co s meruňkou? Kdysi trpěla klejotokem (asi moniliova spala), byl hodně napadený terminál. Napadené dřevo jsem ořezala a meruňka se vzchopila. Ted ji proti spale stříkám. Ovšem ten terminál v místě, kde jsem ho ostrouhala... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 14.6.2018
Tak váš systém čerpadlo + 4 sudy rozmístěné po zahradě mě vůbec neláká. A tahat 8 kg konve ze sudu je z hlediska námahy (ergonomie pohybu) na záda aktivita tělu škodlivá, nikoliv prospěšná, to už je lepší tahat to ve stoje se vzpřímenou páteří... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 13.6.2018
S tím Grizzlym máte osobní zkušenost? Je to spolehlivé?
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 13.6.2018
Díky moc všem za reakce, pročítáme to tady a přemýšlíme pro co se rozhodneme.  Děkuji i za dotaz hosta ohledně mého věku a zájem o mou fyzickou kondici - toto mě nyní večer opravdu rozesmálo. Nemusíte mít obavy, že když budu připravena o půl... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 10.6.2018
Prosím poraďte, máme na zahradě zakopanou nádrž o objemu 2,5 kubíku na dešťovou vodu. Hledáme čerpadlo, kterým bychom mohli zalévat klasickou malou zahradní hadicí 1/2". Hloubka nádrže je max 2,5 metru. Preferujeme co nejmenší výkon, abychom mohli... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 6.9.2017
Dobrý den, letos jsme zasadili na jaře vinnou révu (7 hlav), podle rad mám nyní vyvázaný od každé jeden výhon, vyštípané zálistky a počítám, že začátkem března budu řezat. V návodech psali, že při dobré péči sazenice první rok vyrostou i 1,5m. Mně... celý příspěvek >
Jak zasadit jahody?, 13.3.2017
Také mě napadlo použít k obložení jahod karton. Karton doporučují permakulturisti s mulčování, tak proč ne pod jahody? Nepodařilo se mi o tom nic moc najít. Je to dobrý nebo špatný nápad? 
Řez broskvoně, 8.3.2017
Tak ja jsem pripad, ktery cte knizky, vetsinu tedy zdedena prehistoricka vydani. V kazde knizce se pristup a podrobnost rozepsani lisi. Broskvon mam uz asi 6 letou a vlivem mych pokusu je velikosti vetsiho stromkoveho rybizu (no o trochu vetsi je).... celý příspěvek >
Už postříkat proti kadeřavosti? ROK 2017, 3.3.2017
Díky vsem, tak broskvone jsou jasne . Cim a proti cemu strikate merunky ted? Ja nestrikala nicim a loni teda dojela na moniliovy uzeh (moje laicka diagnoza), orezala jsem co slo a zdalo se, ze to prezila. Takze se chystam strikat proti... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 3.3.2017
Dobrý den, dá se použít Kuprikol prošlý 2013? Děkuji.
Už postříkat proti kadeřavosti? ROK 2017, 3.3.2017
Dobrý den, teď už by to postříkat asi chtělo nebo ještě počkat? V Praze je docela teplo. Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika