Příspěvky uživatele - 147.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kněžna Olga, Princess Augusta, 12.1.2020
Ďakujem za info, za predpokladu, že sa ujmú, pripojím info o raste.Zatiaľ som len na jeseň v nadšeneckom amatérskom ošiali vysadil cca 30 odrôd z východu, takže v máji uvidím, koľko sa ujalo.Všetky sú štepené, len neviem na čom.
Kněžna Olga, Princess Augusta, 12.1.2020
Dobrý deň, na jeseň som v ČR kúpil odrody Kněžna Olga, Princess Augusta, ale okrem pár všeob. riadkov na stránke predajcu sa neviem dopátrať k žiadnym info. Nepoznáte nejaké synonymá, pod ktorými to môže byť dohladateľné? Ďakujem
Japonské odroby hrozna, 12.1.2020
Ďakujem, zaujímalo ma to hlavne kôli tým dlhým bobuliam, do akej miery je to reálne. Strašne sa mi páči odroda manicur finger, predáva ju p. Jonáš, akurát zrejme jedna vec je pekná foto a druhá realita.Som na južnom Slovensku vo výške ccs 140... celý příspěvek >
Japonské odroby hrozna, 12.1.2020
Zdravím, názory, skúsenosti,prípadne linky, kde sa dá zohnať, aby za to stálo.
Giberelín - skúsenosti, 10.1.2020
Ďakujem, pred mrazom dokáže ochrániť kvety aj malé plody?Kedy je vhodné aplikovať proti mrazu?
Giberelín - skúsenosti, 10.1.2020
Dobrý deň, máte niekto reálne skúsenosti s použitím giberelínu na hrozno, prípadne na iné ovocie? Zaujíma ma prax, nerád by som, aby to skĺzlo do roviny polemiky o správnosti, či nesprávnosti používania fytohormónov. Martin
Prečo osivo kukurice su vsetko hybridy?, 27.12.2019
1.Pokiaľ sa jedná o F1, osivo by už nemalo tie isté vlastnosti. 2.Chuť, odolnosť, vegetačné obdobie, pri kukurici sa dosť tlačí na schopnosť dobre rásť aj pri nie optimálnych hydropodmienkach. 3.Kukuricu síce nepestujem, ale o nejakej so... celý příspěvek >
Tomel - sklizeň, 22.12.2019
Vyššie niekto hľadal tvrdšie konzumovateľné kaki. Malo by ísť o odrodu HANA FUYU.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika