Příspěvky uživatele - 234.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Flamingo, 24.6.2018 Obsahuje fotku
Ja som s Flamingom veľmi spokojný. V mojich podmienkach sa chuťovo minimálne vyrovná Redhavenu, výzorom (vyfarbením) ho prekonáva (foto). Je trošku "chlpatejšie", rodivosť je vynikajúca a zdravotný stav pri konvenčnej ochrane tiež výborný. IH
Rajka, 24.6.2018
Páni K.Hasman a Mikeš13 - krásne jablká. Ďakujem za reakciu aj info (aj hosťovi 191.123). IH
Rajka, 24.6.2018
RAJKA - mladý stromček na MM106 mi prvýkrát zarodí (foto), tak som dosť zvedavý na vzhľad a chuť jabĺk. Tí čo ju dlhšie pestujú by mohli dať svoje novšie poznatky o tejto odrode (ako Vám rastie, plodí, chutí, vyzerá, vydrží... atď.). U mňa je rast na... celý příspěvek >
Oskeruše, 24.6.2018
Niekoľkoročná oskoruša (foto 1) rastie pekne, ale kvety a plody nenasadzuje ani náhodou. Napokon, opak by bol prekvapením, takto to má zakódované v génoch (je to strom ktorý väčšinou sadíme pre potomkov). Naopak, čínsky hloh (Crataegus pinnatifida,... celý příspěvek >
Jablka v červnu, 24.6.2018
Júlia sa začína červenať (foto), onedlho bude na jedenie. O niečo skôr ako po minulé roky - tak ako napokon v tejto sezóne takmer všetko. Priesvitné letné ju predbehlo - to sa dá konzumovať už teraz. IH
Prebierka plodov, 24.6.2018 Obsahuje fotku
Ešte jeden návrat k prebierke plodov jabloní. Tento úkon robíme najmä preto, aby sme pri zbere oberali jablká optimálnej veľkosti. Na fotkách uvediem príklad, kedy by veľkosť nebola ani pri takejto násade problémom - ide o mimoriadne vitálne stromy,... celý příspěvek >
Hrušeň Dicolor, 24.6.2018
O chuťových kvalitách odrody Dicolor je možné polemizovať, ale vizuálnu atraktívnosť tejto odrode uprieť nemožno. Plody už teraz bordovo svietia v korune (foto 1,2), čo mne osobne imponuje. Podobne atraktívne je sfarbený aj červený klon Williamsovej... celý příspěvek >
Jaké thuje na živý plot, 24.6.2018 Obsahuje fotku
Plne súhlasím s Josefom - Smaragd je spomedzi tují bezkonkurenčný (foto). Nie každému živý plot z tují vyhovuje a a nie všade sa taký plot hodí. Nemalo by to skĺznuť do gýča. IH
Goldstar, 9.6.2018
Definitíva padne s dozrievaním plodov, ale ja zdieľam skepsu Mikeša13. Goldstar je jablko guľovitého tvaru, plodíky na fotkách pripomínajú skôr niektorý klon Red Deliciousu (Red Chief, Starkrimson, Starking a pod.), prípadne Gloster. S určitosťou... celý příspěvek >
5 TOP odrůd jabloní, 20.3.2018
Naozaj nechcem mať za každú cenu iný názor, ale podľa mňa je ponuka predajní (aj e-shopov) dosť široká a bohatá. Mám na mysli jablone a predajne na Slovensku, konkrétne Lumigreen, Klivia a Kohaplant. Plantex ponechajme bokom. Lumigreen a Klivia... celý příspěvek >
Vysokokmen, 20.3.2018
Áno, môžem potvrdiť, Boskoopské by mohlo byť pre pána Ota vhodnou voľbou. Pestujem ho v n.m. výške 115 m.n.m., pán JG v 600 m.n.m. a v oboch prípadoch spokojnosť. Teda naozaj výborná plasticita a prispôsobivosť rôznym podmienkam u tejto starej... celý příspěvek >
Vienská, 12.6.2017
Vždy som si myslel, že Viennská má názov odvodený od rakúskej Viedne. Ale je to trochu inak, táto Vienna je vo Francúzsku. Ale k veci: už som tu na fóre opakovane prezentoval, a nijako sa tým netajím, že pre mňa je chuťovou špičkou Boscova. Zatiaľ... celý příspěvek >
Jakou odrůdu hrušně zvolit?, 7.10.2016
Ako sú na tom ázijské hrušky s odolnosťou na hrdzu hruškovú?     Jano
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika