Příspěvky uživatele - 91.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den tak já asi tady začnu sám jako mikro vinař amatér a vemu to pěkně od začátku.Budu rád za každou radu nebo názor který bude mít smysl a bude se týkat tématu a metody střihu S&S ale začneme pěkně od začátku.Je možné že občas napíšu něco... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 23.8.2019
Dobrý den, jelikož mám dost času přemýšlet jaký řez révy budu aplikovat na mé mikrovinici tak stále pátrám po informacích.Narazil jsem na metodu Simonit&Sirch.Protože jsem zde toho mnoho nenašel tak jsem založil toto vlákno.Tak jestli má kdokoliv... celý příspěvek >
Ochrana proti vosám a ptákům, 18.8.2019
Dobrý den vím, že je nabízel Ivo Kotrle.
Postřik na vinnou révu, 13.8.2019
Dobrý den vybral jsem nějakou chemii na révu potřeboval bych konzultaci jestli mám koupit vše nebo je to zbytečné kupovat vše Hnojivo: Trumf réva Prevence: Sulka K Kuprikol50 Kumulus WG Dithane DG Při výskytu... celý příspěvek >
Vertiko, 10.8.2019
Katalonii mám ale bohužel neporadím já mám v plánu RH vedení a začínám s mikrovinařením ale snad se ozve bred_ik od něho mám sazenice tak snad dokáže poradit.
Co vaše réva 2019?, 10.8.2019 Obsahuje fotku
Zdravím tak jelikož víno roste jako z vody tak jsem musel udělat úprav konstrukce kterou jsem musel trošku zvednout, protože jsem nastavoval nové vodící latě a vítr mi je už poměrně hodně ohýbal a měl jsem strach že by se víno mohlo poškodit.U té... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 8.8.2019
Ještě jednen dotaz jakou preventivní ochranu vinné révi jako postřik. Dithane - před květem Kuprikol - po odvětu Nebo něco jiného nějaký tip od vás ideálně něco universálního proti plísni a padlým chci to čistě jako jenom prevenci proti... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 8.8.2019
Děkuji vám za názory.pravděpodobně zastřihnu vše na jaře ke spodnímu drátu a nechám 3 očka jak píše Marek jestli jsem to dobře pochopil tak to nebude na škodu takto udělat i když bude nějaká odrůda mít vyzrálí kmínek.Pak si myslím že by těch 6-8 oček... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 8.8.2019 Obsahuje fotku
Ano ten druhý drát je jako opora pro ohnutí letorostu, který po ohnutí připevním k prvnímu drátu rozestup mezi dráty cca 15cm.Tak dobře nechám ještě to nad tím prvním tedy celkem 3 očka budu se držet vašich rad.Ted ale nevím co na jaře ze třech oček... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 8.8.2019 Obsahuje fotku
Zdravím pánové tak konstrukci jsem dělal dle plánku viz foto.ještě jsem nafotil Arni a nakreslil jsem to tak nějak jak jsem to pochopil co jste mi psal Marku.Nemám problém si počkat o rok déle na úrodu mám to jako zábavu tak nepotřebuji hned nějaké... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 7.8.2019 Obsahuje fotku
Tak už se začínám do toho zamotávat měl jsem v plánu jet podle toho obrázku co jsem sem dal.Dám ještě jednu fotku když jsem zasadil mám tam zatím dva vodící dráty příští jaro natáhnu 3 řady dvoudrátí vše mám připraveno stačí pouze natáhnout lanko a... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 7.8.2019 Obsahuje fotku
Děkuji všem za reakce.Můj plán je rýnsko-hessenské vedení na jeden tažeň + záložní čípek co kdyby.Chci ale nevím jestli je to správně v září ostříhat vše co bude nad horním dvoudrátí zbytek nechat a na jaře kmínek oholit na spodní vodící drát a pak... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 7.8.2019
Děkuji za odpověd.Dle popisu Cukrovitalu se má aplikovat 4-6 týdnů ale dá se aplikovat i 2 týdny před sklizní.Sazenice byli asi 20-30cm vysoké když došly teď má Arni cca 3 m teď už nechávám zálistky abych je trošku přibrzdil.
Co vaše réva 2019?, 7.8.2019 Obsahuje fotku
Já letos takhle na jaře zasázeno Broumov 395m n.m. sazenice nakoupeny od Ivo Kotrleho vše se krásně ujalo kupoval jsem sazenice v kontajneru.Na fotce sazenice pořadí z leva Katalonia-Arni-Šaráda-Vanessa.Zatím bez potstřiku ale dle rady pana Kotrleho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika