Příspěvky uživatele - 227.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalitní letní jabloň, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Prosím o identifikáciu letnej odrody jablone. Stromček dlho zanedbaný, krivý, zababčený asi 15 rokov. Pochádza z Klčova.Posledné 2 roky starostlivosti priniesli odmenu, aj vďaka tomuto fóru. Už teraz je veľmi chutné, aj keď má biele jadierka Blaumont... celý příspěvek >
Šárka na listoch?, 27.7.2018
Vďaka za odpoveď!
Šárka na listoch?, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Pán Vysloužil, mám tú mladú slivku so šarkou vykopať? Staré slivky za ňou rodia nepravidelne, tiež nie sú zdravé, ale toho roku úroda celkom dobrá, ani piliarka nenarobila veľa škody. Verím skôr tým starým stromom... Stromček od... celý příspěvek >
Vajgelie, 1.6.2018
Mám viacero vajgélií, zatiaľ sa mi javí ako nezmar odroda Marjorie. Strihám na jar a vždy cez leto práve tie šľahúne, lebo rýchlo rastie.Kvitne úplne do mrazov a každý kvet je inej farby. Je na plnom slnku. Emília
Ako odplašiť lastovičky (vlašťovky)?, 13.5.2018
Tohto roku priletelo oveľa menej "našich " lastovičiek belorítok, aj keď sme im nechali minuloročné hniezda, aby rýchlejšie zahniezdili. Keď sa do nich začali sťahovať vrabce, to ma aj nahnevalo. Jedno poškodili a to druhé nakoniec odbil ľadovec...... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 6.4.2017
23.marca objednané stromčeky, pekne a vlhké korene,, zásielka prišla do týždňa, som spokojná, poštovné na Slovensko 7,15€. Prvá o objednávka u tohto predajcu.
Pocta Rubinole, 24.2.2017
Bez vedomostí o odrodách som si vybrala Rubinolu ako opelovaca spolu s Melrose pre Pinovu a Primu. Rubinola je na M9 a keďže z diskusie mi vyplynulo že štíhle vreteno nie, tak hodlám novy hrotiak rezať na zákrok... poraďte mi, miesta mám tak 3x3m.Som... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika