Příspěvky uživatele - 234.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení keře, 16.7.2017
220.5: Ďakujem! IH
Určení keře, 16.7.2017
Prosím o určenie fachmanov (Josef, Lída a spol.) - nie je to ker, ale popínavka. Máme ju na dvore od môjho detstva, teda vyše 50 rokov, takže je to aj spomienka na st.rodičov a otca. Kvitne jednoduchými fialovými kvetmi. Na jeseň ju odrežeme nad... celý příspěvek >
Co je to za jehličnan?, 21.6.2017
Podarilo sa mi vyhrabať jednu fotku zo stránok ZOO Zlín. Zdá sa že už "není co řešit". Vľavo fotka zadávateľa vlákna, vpravo fotka ZOO Zlín-Lešná. IH
Prebierka plodov, 20.6.2017
Kuky: vyfoťte aj plody, v tejto fáze by už Fuji x Rubinola mali byť rozlíšiteľné. IH
Prebierka plodov, 20.6.2017
Pavel: Na ten výsledok sa pozerám rád, to áno, pekne zarodený strom už po prebierke je pohladenie duše. Ale tú samotnú prebierku naozaj nemusím, je to činnosť ktorá trvá dosť dlho, často Ste v nie najpríjemnejšej polohe, musíte sa sústrediť aby Ste... celý příspěvek >
Co je to za jehličnan?, 20.6.2017
Pripomína to jeden druh araukárie - Araucaria heterophylla (excelsa), ale asi to ona nebude, pretože táto sa u nás pestuje ako interiérová rastlina a zimu vonku by zrejme neprežila. IH
Prebierka plodov, 20.6.2017 Obsahuje fotku
Prebierka - činnosť veľmi potrebná (nielen pri jabloniach), ale aj veľmi otravná a neatraktívna. Je to asi jediná činnosť v záhrade, kedy tak trochu ľutujem že som sa na to záhradkárčenie dal 😃. Skrátka spôsob ako "príjemne" stráviť... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 9.5.2017
Jiří II: Ten mesačný "sklz" sa mi zdá až neuveriteľný... Takéto neskoré kvitnutie je na jednej strane výhodou (vo vzťahu k mrazom), ale aj nevýhodou (vo vzťahu k nárokom na dĺžku vegetačného obdobia u neskoro zimných odrôd). Na porovnanie pridávam... celý příspěvek >
Calypso zmizelo?, 9.5.2017 Obsahuje fotku
Mavrik. KBZ.
Aurora, Orangered, 9.2.2017
Ale aj mám zasadené dve marhule jedna má 14 rokov a druhá 7 rokov a tie trpia moníliovým úžehom silno.Od susedových starých marhúl sú vzdialené asi od 10 do 20 metrov.Takže polohou to asi nebude.
Aurora, Orangered, 9.2.2017
Aké by ste ešte chceli informácie? Viac o nich napísať neviem.
Aurora, Orangered, 9.2.2017
Má ešte ďalšie dve neskoré marhule ktoré dozrievajú koncom 7 mesiaca, tie sú na moníliový úžeh ešte odolnejšie ako jeho Aurora, koruny im vôbec nepresychajú.Nikdy neboli tie marhule striekané proti moníliovému úžehu a žijú.Tieto marhule moníliovým... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 25.12.2016
Je to tak, ideálom je rezať minimálne s maximálnym efektom. Tiež súhlasím s tým že mnohé sa odvíja od správneho výchovného rezu. Samozrejme, záleží čo si od stromu sľubujeme, resp. čo z neho chceme mať. Ja som vždy tak akosi cítil, že s tými... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 25.12.2016
"...čím je plod vzhledově škaredší, tím je chuťově lepší...". No comment - len fotky (je na nich Boscova fľaška). IH
Tipala, 25.11.2016
Ako je Tipala odolná na šarku a moníliu plodov?     Jano
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika