Příspěvky uživatele - 248.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černé tečky na ještě zelených plodech, 25.5.2019
Pilatka švestková, plody s ďubkou vám opadnou. Stříká se proti ní při dokvétání slivoní (cca 80% opadlých květních plátků) třeba Mospilanem.  Lída
Prosím o určenie dreviny, 23.5.2019
Záleží, jak máte velkou zahrádku - je to větší keř nebo strom. Mně se jako strom v květu líbí, ale pak už spíš jen dává stín. A na mou zahrádku se už nevejde...           Lída   
Kolkvície ze semínka. Pokvete někdy?, 21.5.2019
Vydržte, určitě pokvetou. Ze semene to trvá déle, než z řízků.   Lída
Neviete, co to je?, 20.5.2019
Díky za odpověď! Majku -dospělou- jsem viděla jedinkrát v životě na "stromkové" brigádě v Krkonoších...           Lída
Katastroficky stav muskatu, 20.5.2019
Pokud jsou dobře zakořeněné, za pár dní obrazí. Ale vítr nemají rády...  Lída
Určení květiny, 20.5.2019
Osteospermum, také jí říkají "paprskovka". Slunce, přiměřená zálivka. Je schopná přezimovat při nižší teplotě i přes zimu v bytě, mráz ale nesnese. Lída
Neviete, co to je?, 20.5.2019
Oživuji vlákno - také jsem to ještě v životě neviděla a docela by mne zajímalo, co to je.. A ožírá nebo vysává to rostliny, nebo to tam jen... celý příspěvek >
Broskvoň - poraďte co dál, 18.5.2019
Dle mého : Vyčistit mísu kolem stromku, dát opěrný kůl, přihnojit a seřezat nakrátko.A ve vhodné době postřik proti kadeřavosti. Zřejmě nebyla dostatečně připravená výsadbová jáma a po výsadbě nebyla správně ořezaná - založení... celý příspěvek >
Přesazení starých velkých růží teď, 17.5.2019
Teď? ... Chudinky... Pokud se vám je povede vzít s balem, tak snad... Hodně sestřihnout, tak na 30-40cm. Pokud nebudou mít listy, nemělo by to vadit, naopak to zmenší odpar. Klidně bych boční výhony zakrátila i víc, abyste se dostali pod keř... Po... celý příspěvek >
Co s odnožemi u jahod, 17.5.2019
Také mám Karmen, odnože nechávám na sadbu. Kamarádka má Senga Senganu, ta pro změnu šlahouny až do sklizně odstraňuje.         Lída
Hloubka sadby, 17.5.2019
Sázím těsně pod první pravé listy.          Lída
Japonska vrba - poruseni korenoveho balu, 17.5.2019
Přežije ... Vytažením byste nic nenapravila, pokud kořeny porušil, tak odstraněním kůlu je neopravíte. Ale nebojte, poroste, vždyť je to vrba... Lída
Choroba rododendronu, 16.5.2019
Jestli je pořád v tom květináči, tak není divu. Udělejte do země jámu tak 40(50) x 40(50) x 40(50), dospod pod rašelinu dejte 5cm vysokou vrstvu větviček jako drenáž, pak rašelinu a do té ho zasaďte. Uvidíte, jak se vzchopí. Koření poměrně mělce, tak... celý příspěvek >
Ulomené větve na mladém stromku, 14.5.2019
Udělala bych to stejně, pokrátila kmínek pod poškození. Aspoň kmínek také zesílí ;-))  Založíte si pak na novém terminálu korunku v požadované výšce a na stromku v dospělosti nebude nic znát.  Lída
Nádherné květu stromu, 12.5.2019
On to není strom, ale velký keř - a letos kvetou opravdu bohatě, zrovna dnes jsem dostala od sousedky větvičky do vázy...     Lída
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika